Sport.pl

Polak w drużynie marzeń turnieju finałowego Ligi Narodów! Wielkie wyróżnienie

Światowa Federacja Piłki Siatkowej wybrała najlepszych zawodników turnieju finałowego Ligi Narodów w Chicago. Wśród niech znalazł się jeden reprezentant Polski - Bartosz Bednorz. To wielkie wyróżnienie dla polskiego przyjmującego.
Zobacz wideo

Rosja pierwsza, Stany Zjednoczone drugie, a Polska trzecia. Tak wygląda końcowy układ sił turnieju finałowego Ligi Narodów w Chicago. Biało- czerwoni pokonali w meczu o trzecie miejsce Brazylię 3:0, a Rosjanie nie dali szans w wielkim finale USA i wygrali 3:1. Tuż po finale Światowa Federacja Piłki Siatkowej wybrała najlepszych zawodników Final Six. Wśród niech znalazł się jeden reprezentant Polski - Bartosz Bednorz. To wielkie wyróżnienie dla polskiego przyjmującego.

Poza Polakiem do 'drużyny marzeń' turnieju finałowego zostali wybrani: Wiktor Poletajew, Iwan Jakowlew Dmitrij Wołkow z reprezentacji Rosji. A także: Micah Christenson, Maxwell Holt, Erik Shoji i Matthew Anderson ze Stanów Zjednoczonych. Ten ostatni został wybrany najlepszym siatkarzem całego turnieju finałowego w Chicago.

Najlepsza drużyna Final Six Ligi Narodów 2019:

 • Najlepszy rozgrywający: Micah Christenson (USA)
 • Najlepszy atakujący: Wiktor Poletajew (Rosja)
 • Najlepsi środkowi: Maxwell Holt (USA), Iwan Jakowlew (Rosja)
 • Najlepsi przyjmujący: Bartosz Bednorz (Polska), Dmitrij Wołkow (Rosja)
 • Najlepszy libero: Erik Shoji (USA)
 • MVP: Matthew Anderson (USA)
Więcej o:
Komentarze (8)
Polak w drużynie marzeń turnieju finałowego Ligi Narodów! Wielkie wyróżnienie
Zaloguj się
 • maniek1803

  Oceniono 9 razy 9

  Zostawmy to Vitalowi, ufam mu jak żadnemu innemu trenerowi, później będziemy go rozliczać....najbardziej podoba mi się to że u niego każdy wyróżniający się zawodnik ma szansę na swoje pięć minut....nie boi się ryzyka, mam też takie wrażenie że ma głęboko w d....pie te wszystkie media pompujące baloniki...

 • matts06

  Oceniono 11 razy 5

  Trener będzie miał ból głowy, ale według mnie nie ma miejsca na to by w kadrze grać za zasługi. Tak więc Bednorz w aktualnej formie jest lepszy niż Szalpuk i Kubiak. Zresztą nie wiem czy tak samo nie jest z Kwolkiem. Kłos w tym turnieju także pokazał, że być może przeskakuje Nowakowskiego, tak samo jak Komenda powinien zastąpić Łomacza. Bardzo ciekaw jestem decyzji trenera, liczę że nie będzie miejsca na turniej do Igrzysk za zasługi, tylko będą grać najlepsi.

 • frogman

  0

  modena volley najlepsza na świecie?

 • fryderykus

  Oceniono 6 razy -2

  najlepiej jakby obie drużyny zagrały mecz przeciw sobie PL A - PL B i wtedy by się wszystko wyjaśniło, oczywiście w jakiejś zamkniętej hali na uboczu bez kamer :), albo zrobił turniej 3 drużyn i jeszcze dorzucił kadrę C czyli młodzików z uniwersjady ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX