Fatalna wiadomość dla polskich kibiców. Polacy rozegrają półfinał Ligi Narodów w środku nocy

Grająca w rezerwowym składzie reprezentacja Polski niespodziewanie awansowała do półfinału Ligi Narodów. Kibice będą musieli jednak zarwać noc, by obejrzeć to spotkanie, gdyż zacznie się o 3:00 w nocy z soboty na niedzielę.

Polska najpierw pokonała Brazylię 3:2, a w drugim spotkaniu rozbiła Iran 3:1, zapewniając sobie awans o półfinału Ligi Narodów. O tym, kto zajmie drugie miejsce w grupie B zadecyduje starcie Brazylii z Iranem, które rozpocznie się o północy w nocy z piątku na sobotę. Dla podopiecznych Vitala Heynena to spotkanie nie ma żadnego znaczenia, bo dzięki dwóm zwycięstwom mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie.

Zobacz wideo

Z kim zagra reprezentacja Polski? USA, Francja lub Rosja

To oznacza, że Polska swój półfinałowy mecz rozegra w nocy z soboty na niedzielę (3:00). Jej rywalem będzie druga drużyna z grupy A. Gospodarze USA wygrali w pierwszym spotkaniu z Francją 3:1. "Trójkolorowi" zmierzą się w piątek nad ranem (3:00) z Rosją, a w ostatnim meczu tej grupy Rosja zagra z USA i to dopiero wtedy poznamy rywala Polski. 

Pierwszy półfinał (1A - 2B) zacznie się o północy w nocy z soboty na niedzielę. O 3:00 na parkiet wyjdą Polacy (1B - 2A). Przegrani zawalczą w niedzielę o trzecie miejsce (22:00). Wielki finał rozpocznie się o 1:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek. 

Więcej o: