Podczas transmisji spotkania Polska - Iran mogą wystąpić zakłócenia. TVP wydało komunikat

O północy w nocy z czwartku na piątek Polska zmierzy się w drugim meczu Final Six Ligi Narodów z Iranem. Niestety, podczas transmisji tego spotkania przez TVP mogą wystąpić zakłócenia.

Grająca rezerwowym składem reprezentacja Polski niespodziewanie pokonała Brazylię 3:2 w pierwszym meczu Final Six Ligi Narodów. Taki wynik oznacza, że jakiekolwiek zwycięstwo z Iranem da jej awans do półfinału. Niestety, podczas transmisji tego spotkania mogą wystąpić zakłócenia, o czym poinformowało TVP w oficjalnym komunikacie.

Zobacz wideo

Zakłócenia podczas transmisji meczu Polska - Iran w Final Six Ligi Narodów

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych dla stacji czołowej obsługującej MUX3 w Naziemnej Telewizji Cyfrowej, w nocy z 11 na 12 lipca w godz. 1.00 – 6.00 mogą wystąpić krótkie zakłócenia w emisji wszystkich programów Telewizji Polskiej, nadawanych z tego multipleksu. W tym czasie niedostępne będą między innymi napisy, komunikaty RSO oraz Telegazeta.

- czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie centruminformacji.tvp.pl. Na kanale multipleksu trzeciego (MUX3) znajdują się: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP Info HD, TVP Kultura, TVP Historia i TVP Sport. To oznacza, że problemy w transmisji mogą wystąpić od trzeciego seta. Starcie Polska - Iran można obejrzeć również na antenie Polsatu Sport.