Iran - Polska. Po porażce z Rosją, polscy siatkarze zmierzą się z gospodarzami turnieju. Transmisję meczu obejrzymy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 15.06

Reprezentacja Polski rozpoczęła turniej w irańskiej Urmii od porażki z Rosją 1:3. W sobotę polscy siatkarze zagrają w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów z gospodarzami turnieju, a to spotkanie obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

W trzecim tygodniu rywalizacji w Siatkarskiej Lidze Narodów reprezentacja Polski rozgrywa swoje mecze w irańskiej Urmii. W piątek (14 czerwca) podopieczni Vitala Heynena przegrali z Rosją 1:3 (26:24, 20:25, 22:25, 19:25). 

Poza Rosjanami, w naszej grupie znalazła się jeszcze Kanada oraz gospodarze turnieju. To właśnie z Iranem aktualni mistrzowie świata zmierzą się w sobotę. Na trybunach może być gorąco, zwłaszcza po niedawnych, kontrowersyjnych wypowiedziach Michała Kubiaka, który został za nie ukarany przez PZPS zawieszeniem na sześć meczów. Trzeba jednak przyznać, że podczas naszego spotkania z Rosjanami widownia zachowywała się spokojnie.

Po 7 meczach w tegorocznej edycji Ligi Narodów Polacy z dorobkiem 11 punktów zajmują 7. miejsce. 

Kadra reprezentacji Polski na turniej w Urmii: Grzegorz Łomacz, Marcin Janusz, Dawid Konarski, Łukasz Kaczmarek, Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Piotr Łukasik, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Jakub Popiwczak, Jędrzej Gruszczyński.

Iran - Polska. Gdzie oglądać mecz Ligi Narodów 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV meczu Iranu z Polską w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów obejrzymy w TVP 1 i Polsacie Sport. W Internecie spotkanie będzie można oglądać na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio – godz. 15:00 (Polsat Sport, Ipla); 15:40 (TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Początek transmisji – godz. 15:45 (Polsat, Ipla); 15:50 (TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Więcej o: