Kolejny transfer Asseco Resovii Rzeszów. Do klubu trafił Nicholas Hoag

Ostatnim siatkarzem, który przez sezonem 2019/2020 dołączy do Asseco Resovii Rzeszów jest Nicholas Hoag. Kanadyjski przyjmujący związał się z klubem na dwa lata.

Nicholas Hoag to przyjmujący, który na swoim koncie ma już grę w Polsce. Wrażeń jednak nie ma najlepszych, bowiem w sezonie 2018/2019 współpracował ze Stocznią Szczecin, która została wycofana z rozgrywek. Po rozpadzie klubu przeniósł się do Włoch, gdzie w barwach Sir Safety Perugia wywalczył wicemistrzostwo Italii. 27-latek w składzie Resovii rywalizować będzie z Rafałem Buszkiem, Nicolasem Marechalem oraz Tomasem Rousseaux.

Zobacz wideo

Za Asseco Resovią Rzeszów spore zmiany. Na stanowisku szkoleniowym zatrudnienie znalazł Piotr Gruszka z GKS-u Katowice, który ze sobą z Górnego Śląska zabrał Bartłomieja Krulickiego, Bartosza Mariańskiego, Marcina Komendę i wspomnianego Rousseaux. Do drużyny dołączyli również Grzegorz Kosok (Jastrzębski Węgiel), Zbigniew Bartman (liga argentyńska), Nicolas Marechal oraz Hoag. Ważne kontrakty na kolejny sezon mają także Kawika Shoji, Marcin Możdżonek, Rafał Buszek, Damian Schulz, Bartłomiej Lemański oraz Luke Perry.

Więcej o: