Serbia - Polska. Polski siatkarki rozpoczynają rywalizację w grupie 12. Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 04.06

We wtorek polskie siatkarki przystąpią do rywalizacji w grupie 12 Siatkarskiej Ligi Narodów. Naszym pierwszym rywalem będzie reprezentacja Serbii, czyli aktualne mistrzynie świata i Europy. Mecz odbędzie się w belgijskim Kortrijk.
Zobacz wideo

Po dwóch tygodniach zmagań w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019 polskie siatkarki plasują się na 4. miejscu w tabeli. Jak dotąd podopieczne Jacka Nawrockiego poniosły tylko jedną porażkę – z Włoszkami. W pozostałych pięciu meczach Polki okazywały się lepsze od reprezentantek: Niemiec, Tajlandii, Bułgarii, Brazylii i Holandii.

Od 4 do 6 czerwca polski zespół będzie rozgrywał swoje mecze w grupie 12, do której trafiły jeszcze: Belgijki (gospodynie turnieju), Serbki i Rosjanki. 

We wtorek reprezentantki Polski zmierzą się z niezwykle trudnym przeciwnikiem. Serbskie siatkarki to bowiem aktualne mistrzynie świata i Europy. Co ciekawe, w tegorocznej Lidze Narodów naszym dzisiejszym rywalkom nie wiedzie się za dobrze.W rozegranych 6 meczach Serbki zdążyły już trzykrotnie przegrać i zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli.

Serbia - Polska. Gdzie oglądać mecz Siatkarskiej Ligi Narodów 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo

Polsko-serbski pojedynek obejrzymy na w TVP Sport oraz Polsacie Sport. Występ polskich siatkarek będzie można też śledzić też w Internecie: na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Transmisja rozpocznie się o godzinie 16:45 w TVP Sport oraz o 17:00 w Polsacie Sport.