Polska - Holandia. Przed polskimi siatkarkami ostatni mecz w grupie 8. Spotkanie Ligi Narodów obejrzymy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 30.05

Jak na razie tegoroczna edycja Ligi Narodów jest dla polskich siatkarek niezwykle udana. W środę (30 maja) drużyna Jacka Nawrockiego pokonała Brazylię (3:2) i odniosła czwarte zwycięstwo w turnieju. W czwartkowe popołudnie zagra ostatni mecz w grupie 8, a rywalem Polek będzie Holandia.
Zobacz wideo

Po niezwykle zaciętym meczu reprezentantki Polski pokonały wczoraj faworyzowaną Brazylię 3:2 (25:20, 25:22, 26:28, 18:25, 15:9). Bardzo dobry występ zanotowała Magdalena Stysiak, stanowiąc doskonałe wsparcie dla Malwiny Smarzek. W rywalizacji w grupie nr 8 Siatkarskiej Ligi Narodów zespół Jacka Nawrockiego wygrał już 2 spotkania (wcześniej zanotował zwycięstwo z Bułgarią), a dziś stanie przed szansą, by zapisać na swoim koncie komplet zwycięstw w tej fazie rozgrywek. By tak się stało, polskie siatkarki muszą okazać się lepsze od gospodyń turnieju – Holenderek.

Polska, z dorobkiem 12 punktów, zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligi Narodów 2019. Nasze dzisiejsze rywalki  plasują się na 9. pozycji (7 pkt.). W grupie 8 Holenderki przegrały z Brazylią, a wczoraj udało im się pokonać Bułgarię. 

Od początku rywalizacji w Lidze Narodów 2019 polskie siatkarki zanotowały już 4 zwycięstwa – z Niemcami, Tajlandią Bułgarią oraz Brazylią – i tylko jedną porażkę – z reprezentantkami Włoch. 

Polska - Holandia, Liga Narodów 2019. Gdzie oglądać mecz polskich siatkarek? Transmisja TV, stream online, na żywo

Ostatnie spotkanie reprezentacji Polski w grupie 8 Ligi Narodów obejrzymy w TVP Sport i Polsacie Sport. Pojedynek z Holandią będzie można śledzić też w Internecie: na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Studio wystartuje się o godzinie 16:05 w TVP Sport (16:15 w Polsacie Sport), a sam mecz rozpocznie o godz. 16:30 (TVP Sport, Polsat Sport). 

Więcej o: