Polska - Brazylia. Gdzie oglądać mecz polskich siatkarek w Lidze Narodów? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 29.05

We wtorek reprezentantki Polski pokonały Bułgarię 3:1 i zanotowały trzecie zwycięstwo w tegorocznej Lidze Narodów. Dziś przed polskimi siatkarkami niezwykle trudne zadanie, bowiem przyjdzie im zmierzyć się z Brazylią. Sprawdź, gdzie oglądać polsko-brazylijski pojedynek.
Zobacz wideo

We wtorek (28 maja) polska kadra zanotowała kolejne zwycięstwo w Siatkarskiej Lidze Narodów. Zawodniczki prowadzone przez Jacka Nawrockiego pokonały w Apeldoorn Bułgarię 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:17). W tegorocznej edycji turnieju polskie siatkarki wygrały 3 z 4 rozegranych meczów i z dorobkiem 10 punktów. zajmują 3. miejsce w tabeli. Poza zwycięstwem z Bułgarią, podczas Ligi Narodów 2019, Polki poradziły sobie jeszcze z: Niemkami i Tajkami. Jedyna porażka przyszła w meczu z reprezentacją Włoch. 

Dziś polska kadra zmierzy się z reprezentacją Brazylii. Siatkarki z Ameryki Południowej rozegrały wczoraj niezwykle zacięty mecz z Holandią, wygrywając ostatecznie 3:2. Nasz dzisiejszy rywal plasuje się aktualnie na 4. w tabeli Ligi Narodów. 

Przed drużyną trenera Nawrockiego niezwykle trudne zadanie, bowiem Brazylia to jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji. Dość powiedzieć, że zawodniczki z tego kraju dwukrotnie zdobywały olimpijskie złoto (2008, 2012 r.), a na podium igrzysk stawały w sumie czterokrotnie. W tegorocznej odsłonie Ligi Narodów Brazylijki pokonały: Chiny, Rosję i Holandię oraz przegrały z Dominikaną. 

Liga Narodów. Polska - Brazylia. Gdzie oglądać mecz reprezentantek Polski? Transmisja TV, stream online, na żywo

Środowe starcie Polski z Brazylią obejrzymy na antenie TVP Sport oraz Polsatu Sport. W Internecie spotkanie będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Przedmeczowe studio wystartuje się o godzinie 15:50 (TVP Sport), a polsko-brazylijskie starcie rozpocznie się o godz. 16:30 (TVP Sport, Polsat Sport). 

Więcej o: