CEV Liga Mistrzów. Skra i ZAKSA grają o awans. Gdzie oglądać polskie zespoły? Transmisja TV, stream online, na żywo, 27.02.2018.

Liga Mistrzów - siatkówka. W środę trzy polskie drużyny zagrają w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów. Pewny awansu jest jedynie Trefl Sopot. ZAKSA Kędzierzyn Koźle i PGE Skra Bełchatów muszą wygrać swoje spotkania, a w przypadku bełchatowian kluczowe będą wyniki innych spotkań.
Zobacz wideo

Trefl Gdańsk z awansem do ćwierćfinału, ZAKSA i Skra muszę wygrać i liczyć na inne drużyny

Z fazy grupowej do ćwierćfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów awansuje pięć drużyn z pierwszych miejsc oraz trzy najlepsze z drugich lokat. Awans zapewnił już sobie Trefl Gdańsk, który w ostatniej kolejce zagra z Greenyard Maaseik. W grupie D jest również PGE Skra Bełchatów, która dziś wieczorem zmierzy się u siebie z Berlin Recycling Volley. Mistrz Polski musi wygrać za trzy punkty, a później spoglądać z niepokojem na wyniki w innych meczach.

W przypadku triumfu nad niemieckim klubem, siatkarze Skry muszą „życzyć” porażki również ZAKSIE. W grupie B klub z Kędzierzyna-Koźla zmierzy się na wyjeździe z niepokonaną drużyną Cucine Lube Cvitanova. Jeśli ZAKSA wygra awansuje do fazy play-off z drugiego miejsca. Porażka sprawi, że i tutaj zadecydują rezultaty w pozostałych grupach. Zadanie przed jakim stoją wicemistrzowie Polski jest więc niezwykle trudne. 

Liga Mistrzów. Gdzie oglądać mecze Trefla, ZAKSY i Skry w fazie grupowej?

Transmisję TV meczów polskich drużyn w 6. kolejce CEV Ligi Mistrzów przeprowadzi Canal+Sport i nSport+. W Internecie mecze będzie można śledzić na stronie i w aplikacji Canal+Sport oraz na platfomie NC+GO.

Pełny plan transmisji meczów siatkarskiej Ligi Mistrzów:

17:30 – PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys – Canal+Sport, Canal+Sport Online, NC+GO

20:25 – Cucine Lube - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Canal+Sport, Canal+Sport Online, NC+GO

20:25 – Greenyard Maaseik - Trefl Gdańsk  – nSport+, Canal+Sport Online, NC+GO

Więcej o: