Siatkówka. Bartosz Kurek zasłabł podczas gali. Potrzebna była kroplówka

Bartosz Kurek zasłabł podczas gali "Siatkarskie Plusy" zorganizowanej z okazji 90-lecia Polskiej Siatkówki. Informacje na ten temat przekazała partnerka siatkarza, Anna Grejman.
Zobacz wideo

W trakcie imprezy siatkarz Onico Warszawa poczuł się gorzej i musiał opuścić salę. Jak poinformowała na Instagramie partnerka siatkarza, Anna Grejman, Kurek został podłączony pod kroplówkę. Przyczyną pogorszenia stanu zdrowia zawodnika było najprawdopodobniej przemęczenie. W sobotę popołudniu zagrał on bowiem w spotkaniu PlusLigi przeciwko Asseco Resovii Rzeszów (3:0), w którym zdobył 16 pkt.

Bartosz Kurek został Ikoną Sportu

Po chwili Kurek poczuł się już lepiej i wrócił na scenę, na której razem z kolegami z reprezentacji odebrał wyróżnienie za wyniki osiągnięte w poprzednim roku. Na zeszłorocznych mistrzostwach świata polscy siatkarze obronili tytuł mistrzów świata, a Bartosz Kurek został wybrany MVP całej imprezy. Kilka dni temu zawodnik Onico Warszawa został wybrany przez Czytelników Sport.pl Ikoną Sportu 2018. Kurek zwyciężył także w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca Polski 2018 r.

Więcej o: