MŚ siatkówka 2018. Bartosz Kurek z drużyną świętuje zwycięstwo na Instagramie

W niedzielę wieczorem polscy siatkarze po raz kolejny dali nam powód do dumy. Reprezentacja Polski w siatkówce obroniła tytuł mistrzów świata, a Bartosz Kurek pokazał niesamowitą dyspozycję tego dnia. Na Instagramach siatkarzy pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których widać jak świętowali zdobycie złota.

MŚ siatkówka 2018. Polacy mistrzami świata! 

Wczorajszy mecz Polska-Brazylia przejdzie do historii polskiej siatkówki. Emocje sięgały zenitu po tym, jak w sobotni wieczór polscy siatkarze awansowali do finału wygrywając z USA 3:2. Mecz z Brazylią od samego początku szedł po naszej myśli, choć bywały momenty, kiedy kibice ściskali kciuki jeszcze mocniej niż dotychczas. Polska reprezentacja po raz kolejny udowodniła, że nie ma lepszych od siebie, a Bartosz Kurek tego dnia błyszczał, jak najjaśniejsza gwiazda. Oczywiście, nie tylko on tego dnia prezentował znakomitą formę, ale również cała drużyna, która do finału wyszła tak zmotywowana, że ostatecznie pokonała Brazylię 3:0. 

Świętowania nie było końca, a polscy siatkarze w późnych godzinach wieczornych na swoich profilach na Instagramie chwalili się złotymi medalami i z dumą ściskali je w rękach. 

MŚ siatkówka 2018. Włochy - Serbia 0:3. W 'polskiej' grupie zaskakujący wynik. Pogrom

Bartosz Kurek został najlepszym zawodnikiem turnieju 

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, we wczorajszym meczu Polska-Brazylia Bartosz Kurek był niezastąpiony i nie do zatrzymania. Nie dziwi więc fakt, że Bartosz Kurek dostał MVP czyli został uznany za najbardziej wartościowego zawodnika turnieju. Jego kolega z drużyny Piotr Nowakowski napisał tak: 

Z typowego Placka do MVP MŚ. Kocham Gościa - napisał.

Do opisu dołączył selfie, na którym Nowakowski i Bartosz Kurek z uśmiechem na twarzy ściskają złote medale w rękach. 

 

MŚ siatkówka. Volleymob.com: Polska zostanie mistrzem świata

Kuba Kochanowski gryzie medal 

To ulubiony gest tryumfujących sportowców. Niejednokrotnie mogliśmy oglądać, jak najlepsi na świecie pozują do zdjęcia przygryzając swoje upragnione medale. Kuba Kochanowski postanowił również tak zrobić, a zdjęciem pochwalił się na Instagramie. 

 

Paweł Zatorski pozuje z pucharem 

Paweł Zatorski choć jest libero w niedzielę wieczorem udowodnił, że jest naprawdę "wielkim" zawodnikiem. Na jego profilu mogliśmy oglądać prawdziwą relację z szatni, na której pozuje z kolegami, cieszy się, a ostatecznie trzyma upragniony puchar mistrzostw świata. 

 
 

Mateusz Bieniek nie krył wzruszenia 

Mateusz Bieniek na Instagramie napisał piękne słowa tuż po tym, jak nasi siatkarze zostali mistrzami świata. 

Tak długo na to czekałem!! Szczęście nie do opisania, dziękuje wszystkim za wsparcie. Jesteśmy MISTRZAMI ŚWIATA!!
 

Niedziela 30 września 2018 roku przeszła do historii. Polska reprezentacja w siatkówce obroniła tytuł mistrzów świata z 2014 roku i zrobiła to w pięknym stylu. 

Dziękujemy!

MŚ siatkówka 2018. Polska znowu złota. Ale teraz błyszczy jeszcze jaśniej

MŚ Siatkówka 2018. Sebastian Świderski nie wierzył w drugie złoto reprezentacji Polski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.