Siatkówka. Łukasz Kaczmarek na celowniku ZAKSY Kędzierzyn-Koźle?

Sezon PlusLigi przed najważniejszymi rozstrzygnięciami, ale już sporo mówi się o transferach klubów na kolejne rozgrywki. Ponoć Łukasz Kaczmarek może mieć szansę zagrać w przyszłym sezonie w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Łukasz Kaczmarek to niewątpliwie jeden z największych talentów PlusLigi ostatnich dwóch sezonów. Zawodnik Cuprum Lubin w trwających rozgrywkach jest rekordzistą, jeśli chodzi o liczbę wykonanych ataków – ma ich na swoim koncie 705 (w sumie zdobył 322 punkty w ofensywie). Niekiedy Michal Masny kieruje w jego stronę nawet 50 piłek w meczu, jak to miało miejsce choćby w przypadku spotkań z Espadonem Szczecin, Treflem Gdańsk czy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Od kilku tygodni w kuluarach mówi się o tym, że z tym ostatnim klubem w przyszłym sezonie może Kaczmarka łączyć coś więcej niż rywalizacja na parkietach PlusLigi. Spekuluje się o tym, że dołączy do zespołu aktualnych mistrzów Polski.

W ostatnich tygodniach ZAKSA przedłużała kontrakty na kolejne rozgrywki ze swoimi obecnymi reprezentantami. W tym gronie znaleźli się Benjamin Toniutti, Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek oraz Łukasz Wiśniewski. Nie wiadomo, co z atakującymi Sławomirem Jungiewiczem, który nie dostaje większych szans na grę i Maurice Torresem, który w tym sezonie przeplatał świetne mecze z tymi mniej spektakularnymi.

Więcej o: