Siatkówka. Earvin N'Gapeth znów złapany na jeździe pod wpływem alkoholu!

Jedna z największych gwiazd francuskiej siatkówki, Earvin N'Gapeth, został złapany na jeździe pod wpływem alkoholu. To nie jest pierwszy tego rodzaju incydent z udziałem sportowca.

W nocy ze środy na czwartek 26-letni przyjmujący Earvin N’Gapeth został złapany przez patrol policyjny na jeździe pod wpływem alkoholu. Jak podaje „La Gazetta Dello Sport” przejeżdżający przez przedmieścia Modeny zawodnik miał 1,98 promila we krwi, w momencie gdy obowiązujący limit wynosi 0,5.

Na rozkaz funkcjonariuszy prawo jazdy zostało mu natychmiastowo zabrane, a samochód odwieziony na policyjny parking. Dzień później auto z depozytu odebrali pracownicy klubu.

Jak podają zagraniczne media, N’Gapeth miał wcześniej przebywać na imprezie razem z pięcioma innymi siatkarzami Azimut Modeny. Ponoć były z nimi również zawodniczki drużyny, w której występuje Joanna Wołosz - Imoco Volley Conegliano.

Earvin N’Gapeth od lat uważany jest za „enfant terrible” francuskiej siatkówki. W przeszłości został wyrzucony z kadry, wdawał się w kolejne konflikty z kolegami z drużyny narodowej, zerwał kontrakt w Superlidze, pobił pracownika kolei we Francji oraz… spowodował wypadek prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. W jego wyniku zostały ranne trzy osoby, a sam sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Dzień później dobrowolnie zgłosił się jednak na policję.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.