Siatkówka. Katarzyna Gajgał-Anioł zostaje w Chemiku Police

Katarzyna Gajgał-Anioł będzie zawodniczką Chemika Police w sezonie 2017/2018. Środkowa związana jest z klubem mistrzyń Polski od 2013 roku.

- Zadomowiłam się w tym regionie, czuję się tutaj dobrze i spokojnie. Mąż jest szczęśliwy, syn lubi okolice Polic i Szczecina, ma znajomych w szkole. Sportowo gram w najlepszym klubie w Polsce. Siatkówka wciąż sprawia mi masę frajdy, a w połączeniu ze szczęśliwą rodzinką daje mi też dużo spokoju i satysfakcji. Cieszę się, że zostaję w barwach Chemika - mówi. 

Środkowa jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w Polsce. W sumie zdobyła siedem mistrzostw kraju i tyle samo Pucharów Polski. Trzy razy siegała po Superpuchar i raz po Puchar CEV (2013). Wcześniej grała w Muszyniance Muszyna, MKS-ie Dąbrowa Górnicza, BKS-ie Bielsko-Biała i SMS-ie Sosnowiec. W 2003 roku zaczęła występować w reprezentacji Polski.

Wcześniej klub poinformował o zakontraktowaniu Alex Holston, Sladjany  Mirković, Stefany Veljković, Natalii Mędrzyk, Katarzyny Zaroślińskiej i Bianki Buszy. Z drużyną pożegnały się Anna Werblińska, Aleksandra Jagieło (BKS Bielsko-Biała), Joanna Wołosz (Imoco Volley Conegliano), Jelena Blagojević (Developres Rzeszów) i Madelaynne Montaño (Liu Jo Nordmeccanica Modena).