Siatkówka. BBTS Bielsko-Biała z nowym atakującym

Jakub Bucki z KPS-u Siedlce został nowym atakującym BBTS-u Bielsko-Biała - poinformowały we wtorek władze klubu. Poprzednie rozgrywki 29-letni zawodnik zwieńczył zdobyciem brązowegomedalu rozgrywek I ligi.

- Oczywiście sezon w Siedlcach zapisuję na duży plus, stworzyliśmy od początku bardzo fajnie rozumiejącą się drużynę, co przyniosło rezultat. Mam nadzieję, że w Bielsku-Białej również tak będzie. Na pewno nie będzie to łatwy sezon, bo to jednak poziom wyżej, ale sama możliwość grania w takiej
lidze to dla mnie duże przeżycie. Dam od siebie tyle, ile potrafię i wierzę, że to będzie naprawdę ciekawy sezon - mówi nowy atakujący BBTS-u Bielsko-Biała, Jakub Bucki.

Atakujący występował wcześniej w KPS-ie Siedlce, z którym w poprzednim sezonie zdobył brąz I ligi.

Uczestniczył również w rozgrywkach zagranicznych.
Władze BBTS-u Bielsko-Biała zdradzają nazwiska kolejnych zawodników, z którymi rozpoczną rozgrywki 2017/2018. Do tej pory potwierdzili podpisanie umów z Mariuszem Gacą, Wojciechem Siekiem i Bartoszem Cedzyńskim (środkowi), Jarosławem Maciończykiem (rozgrywający), Jakubem Buckim (atakujący), Piotrem Łukasikiem i Tomaszem Piotrowskim (przyjmujący), Przemysławem Czauderną i Kajetanem Markiem (libero). W stosunku do poprzednich rozgrywek z klubem rozstali się Kamil Kwasowski (Cerrad Czarni Radom) oraz Łukasz Koziura.