Siatkarz Earvin N'Gapeth potrącił autem trzy osoby

Reprezentant Francji Earvin N'Gapeth potrącił trzy osoby i zbiegł z miejscu wypadku. Przyjmujący Modena Volley został tymczasowo zawieszony przez klub

Wypadek miał miejsce w nocy z czwartku na piątek w Reggio nell'Emilia, po meczu Ligi Mistrzów siatkarzy, w którym klub winowajcy pokonał Volley Ljubljana 3:0. Francuz potrącił trzy osoby i zbiegł z miejsca wypadku. Następnego dnia stawił się jednak na policji i przyznał do winy.

Dwojgu z poszkodowanych nie stało się nic poważnego, trzecia osoba trafiła do szpitala w ciężkim stanie, następnie została przewieziona na oddział intensywnej terapii.

Modena Volley szybko zwołała konferencję prasową, na której N'Gapeth przeprosił za swoje zachowanie i wziął odpowiedzialność za zdarzenie. Został jednak tymczasowo zawieszony przez klub.

To nie pierwszy raz, kiedy N'Gapeth wywołuje kontrowersje i ma kłopoty z prawem. Po finale Ligi Światowej uderzył pracownika kolei, ponieważ nie chciano opóźnić odjazdu pociągu ze względu na spóźnienie kolegi siatkarza. Wtedy również siatkarz został aresztowany.

Trzy lata temu N'Gapeth otrzymał wyrok w zawieszeniu za bójkę w dyskotece. Kiedyś został też wyrzucony z reprezentacji z uwagi na poważny konflikt z kolegą z kadry, dzisiejszym selekcjonerem reprezentacji Polski, Stephane'em Antigą.

Dla kogo oni grają. Filip i Jovana Djordjeviciowie [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.