Tak zaprezentowały się piękne siatkarki toruńskich Budowlanych [ZDJĘCIA]

Ekipa Budlex/Budowlanych chce walczyć o awans do krajowej elity.

W czwartkowy wieczór zawodniczki z Torunia zaprezentowały się kibicom w nowej hali - jednak nie na głównym parkiecie (który nie jest, jak się okazuje, przystosowany do meczów siatkówki), ale na treningowym. Spotkanie było okazją nie tylko do przedstawienia nowego składu, ale i towarzyskiego meczu. Zapraszamy do galerii zdjęć Wojciecha Kardasa.