Siatkówka. Kurek rozchwytywany przez europejskie potęgi

PRZEGLĄD PRASY. Bartosz Kurek, mimo że wciąż jest związany kontraktem z Dynamem Moskwa, może już wkrótce zmienić klub - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?. Polakiem ponoć bardzo poważnie zainteresowany jest mistrz Włoch z ubiegłego sezonu - Lube Banca Macerata, ale inne bogate kluby z całej Europy także pytają o naszego przyjmującego.

Kurek ma za sobą nieudany sezon w Moskwie - nie dość, że przez dwa miesiące leczył kontuzję, to na dodatek Dynamo fatalnie spisało się zarówno w Lidze Mistrzów, jak i na krajowym podwórku. Oznacza to rewolucję w składzie, którą ma przeprowadzić nowy trener klubu - Jurij Mariczew.

Reprezentant Polski jest jednym z najlepszych zawodników na świecie na pozycji przyjmującego, nic więc dziwnego, że zainteresowane jego sprowadzeniem są najbogatsze kluby Europy.

- Poważnie zainteresowana jest ekipa byłego mistrza Włoch Lube Banca Macerata, jednak na razie nie możemy dać nikomu żadnej odpowiedzi, bo musimy poczekać na ruch Dynama Moskwa, obecnego klubu Bartka. Jeśli Rosjanie nie będą chcieli go zatrzymać, czeka długa kolejka chętnych - zaznacza agent siatkarza Ryszard Bosek na łamach "PS" .

Więcej o:
Copyright © Agora SA