Polska - Tunezja. Gdzie i kiedy obejrzeć mecz o ćwierćfinał MŚ? [TRANSMISJA]

Mistrzostwa świata w siatkówce wchodzą w fazę pucharową. Polscy siatkarze po zwycięstwie nad Stanami Zjednoczonymi i po wygraniu grupy zawalczą o awans do ćwierćfinału. Rywalem naszych reprezentantów będą Tunezyjczycy. Początek meczu dziś o 21:00. Gdzie oglądać mecz?Transmisja, stream.

Mecze 1/8 finału trwają już od soboty. Wówczas odbyły się dwa spotkania: Włochy-Kuba oraz Słowenia-Niemcy. Nie doszło do żadnych niespodzianek i w kolejnej fazie turnieju zameldowały się reprezentacje Włoch oraz Słowenii. Oba spotkania zakończyły się wynikami 3:1.

Reprezentacja Polski zagra z Tunezją o ćwierćfinał mistrzostw świata. A w nim mogą trafić na Stany Zjednoczone

Polscy siatkarze mają za sobą bardzo dobrą fazę grupową tegorocznego mundialu. Podopieczni Nikoli Grbicia wygrali wszystkie trzy mecze i zakończyli pierwszą część turnieju z kompletem punktów. Po kilku dniach przerwy wracają do rywalizacji. Tym razem czas na fazę pucharową.

Biało-Czerwoni na 1/8 finału przenoszą się do Gliwic i tam powalczą o ćwierćfinał mistrzostw świata. Polacy zmierzą się z Tunezyjczykami, którzy zajęli trzecie miejsce w grupie A. Rywale polskich siatkarzy w fazie grupowej zgromadzili trzy punkty. Wygrali bowiem tylko jeden mecz z Portoryko (3:0). W starciach z Serbią i Ukrainą Tunezja nie ugrała ani seta. W niedzielnym spotkaniu z obrońcami tytułu znów nie będą faworytami.

Polska - Tunezja w walce o ćwierćfinał mistrzostw świata. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA, STREAM]

Mecz Polska - Tunezja odbędzie się w niedzielę 4 września o godzinie 21:00. Transmisję w telewizji będzie można obejrzeć na kanale TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Dostępny będzie także stream online na sport.tvp.pl i Polsat Box Go. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.