MŚ Siatkówka 2018. Wideo z reakcji Michała Kubiaka robi furorę w Internecie

Furorę w Internecie robi filmik, na którym Michał Kubiak w emocjonalny sposób zareagował na zachowanie trenera Amerykanów w półfinałowym meczu z USA (3:2). - Weź se ku**a challenge - rzucił do trenera Amerykanów, który wybijał Polaków z rytmu.

Polska wygrała z Amerykanami 3:2, a mecz dostarczył mnóstwa emocji. Biało-czerwoni przegrywali już w setach 1:2. ale udało im się wygrać po tie-breaku, dzięki czemu awansowali do finału.

Emocjonalnie było także pod siatką, gdzie nasi zawodnicy często ścierali się z Amerykanami. Internauci wychwycili, jak kapitan reprezentacji Polski w emocjonalny sposób zareagował na zachowanie trenera ekipy USA Johna Sperawa w końcówce pierwszej partii.

Michał Kubiak zaatakował przy stanie 24:21, wydawało się, że skutecznie, Polacy już cieszyli się z wygranego seta, ale trener Amerykanów sprawdził, czy nie było autu. Sędziowie dopatrzyli się minimalnego błędu atakującego i Polska nadal musiała walczyć. W kolejnej akcji Kubiak już się nie pomylił - idealnie obił amerykański blok i Polska wygrała pierwszego seta.

Tuż po zwycięstwie w tej partii kamery uchwyciły Kubiaka, który rzucił coś w kierunku trenera rywali. Słowa Polaka były jednak na tyle charakterystyczne, że bez problemu udało się je odczytać z ruchu warg. - Weź se ku**a challenge - rzucił dwa razy do trenera Amerykanów.

GIF od razu zrobił prawdziwą furorę na Twitterze. Do tej pory zebrał blisko cztery tysiące polubień i ponad 140 podań dalej.

Marcelo Bielsa: Pomyliłem się co do Mateusza Klicha. Tolerował moje błędy