Sport.pl

MŚ Siatkówka 2018. Wideo z reakcji Michała Kubiaka robi furorę w Internecie

Furorę w Internecie robi filmik, na którym Michał Kubiak w emocjonalny sposób zareagował na zachowanie trenera Amerykanów w półfinałowym meczu z USA (3:2). - Weź se ku**a challenge - rzucił do trenera Amerykanów, który wybijał Polaków z rytmu.

Polska wygrała z Amerykanami 3:2, a mecz dostarczył mnóstwa emocji. Biało-czerwoni przegrywali już w setach 1:2. ale udało im się wygrać po tie-breaku, dzięki czemu awansowali do finału.

Emocjonalnie było także pod siatką, gdzie nasi zawodnicy często ścierali się z Amerykanami. Internauci wychwycili, jak kapitan reprezentacji Polski w emocjonalny sposób zareagował na zachowanie trenera ekipy USA Johna Sperawa w końcówce pierwszej partii.

Michał Kubiak zaatakował przy stanie 24:21, wydawało się, że skutecznie, Polacy już cieszyli się z wygranego seta, ale trener Amerykanów sprawdził, czy nie było autu. Sędziowie dopatrzyli się minimalnego błędu atakującego i Polska nadal musiała walczyć. W kolejnej akcji Kubiak już się nie pomylił - idealnie obił amerykański blok i Polska wygrała pierwszego seta. 

Tuż po zwycięstwie w tej partii kamery uchwyciły Kubiaka, który rzucił coś w kierunku trenera rywali. Słowa Polaka były jednak na tyle charakterystyczne, że bez problemu udało się je odczytać z ruchu warg. - Weź se ku**a challenge - rzucił dwa razy do trenera Amerykanów.

GIF od razu zrobił prawdziwą furorę na Twitterze. Do tej pory zebrał blisko cztery tysiące polubień i ponad 140 podań dalej. 

Marcelo Bielsa: Pomyliłem się co do Mateusza Klicha. Tolerował moje błędy

Zbigniew Boniek wbił szpilkę Jerzemu Brzęczkowi. Krytykuje powołania

Jose Mourinho rozmawiał ze swoim potencjalnym następcą

Więcej o:
Komentarze (83)
Wideo z reakcji Michała Kubiaka robi furorę w Internecie
Zaloguj się
 • kemor234

  Oceniono 23 razy 17

  Coś tam powiedział, ale czy należy z tego robić sensację ???

 • pavn

  Oceniono 18 razy 14

  droga Gazeto . Czym innym jest rzucenie " kulsonem" w ferworze walki kiedy adrenalina cieknie uszami, kiedy emocje sięgają zenitu a zupełnie czym innym jest kontestowanie tego na zimno dwa tygodnie od zdarzenia . Nawet jeśli jakiś młodociany geniusz się pochwalił znaleziskiem to od was wymagamy choć minimum rozumu . Po co taki epizod eksploatować ? no po co ? żeby K....a wybrzmiała ? to już dzisiaj nikogo nie rajcuje a świadczy o waszym pikującym poziomie .

 • rumun106

  Oceniono 9 razy 9

  Ale news, wow... zawodnik powiedział coś pod nosem.
  Takich reakcji jest setki w siatkówce.

 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 10 razy 8

  Rozumiem że nasz kapitan siatkarzy stanie przed sądem tak samo jak Owsiak ????
  Policja już powinna go aresztować na lotnisku - a nasz premier i prezydent grzeją się w promieniach jego sławy i sukcesu - a to zwykły owsiak jest.

 • yokoono23

  Oceniono 7 razy 7

  Czy gazeta sugeruje żeby ukarać go sądownie za te słowa jak onegdaj Owsiaka?proszę nie podpowiadać ,suweren nie spi,hejnalisci są wsród nas.

 • onuce-precz

  Oceniono 13 razy 7

  kubiak, świetny gracz i prostak nie pierwszy raz.

 • andrzejlang

  Oceniono 14 razy 6

  Mamlasy, którym nigdy nie zależało na zwycięstwie podczas gry w cokolwiek nie zrozumieją zawodowych sportowców i będą wypisywać nieprzychylne Kubiakowi komentarze. To jest rywalizacja i niejedno mówi się emocjach. Zresztą weźcie się kur...za szydełkowanie, a nie komentowanie zachowań sportowców.

 • fafran

  Oceniono 16 razy 6

  Karygodne zachowanie!!! Bez szacunku do przeciwnika i trenera nie ma sportu!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX