Sport.pl

MŚ siatkówka 2018. Jacek Kurski, prezes TVP potwierdza: mecze siatkarskiej reprezentacji Polski przez trzy najbliższe lata w publicznej telewizji

Obrona mistrzostwa świata przez siatkarską reprezentację Polski, to nie jedyna dobra wiadomość dla kibiców. Fani zespołu Vitala Heynena mogą się cieszyć również z tego, że przez trzy najbliższe lata będą mogli oglądać spotkania biało-czerwonych w publicznej telewizji.

Wiadomość o prawach do transmitowania meczów siatkarskiej reprezentacji Polski potwierdził prezes TVP, Jacek Kurski. – Przez trzy najbliższe lata będziemy pokazywać na naszej antenie spotkania polskiej reprezentacji – przyznał.

>> MŚ Siatkówka. Wymowny wpis Piotra Nowakowskiego. 'Dziękuję wszystkim za podłożenie'

Zakończone w niedzielę mistrzostwa pokazywane były równolegle przez TVP i Polsat. Finał w TVP, zdaniem prezesa telewizji, oglądało łącznie ponad siedem milionów Polaków. – Chciałem podziękować wszystkim, którzy zasiedli przed ekranami swoich telewizorów. Pokazaliście, że jesteście z naszymi reprezentantami, że ich szanujecie i kochacie – powiedział Kurski.

>> Polska znowu złota. Ale teraz błyszczy jeszcze jaśniej

- Cieszę się, że możemy uczestniczyć w tak fantastycznym przedsięwzięciu, jakim jest polska siatkówka – zakończył, informując jednocześnie, że w TVP  będziemy mogli oglądać m.in. mecze Ligi Narodów, mistrzostw Europy czy igrzysk olimpijskich.

Spotkania siatkarskiej reprezentacji Polski pokazywane będą także na antenach Polsatu, który na początku bieżącego roku zawarł umowę ze światową federacją siatkówki. Stacja nabyła prawa do transmitowania meczów biało-czerwonych do 2024 roku. Na głównym Polsacie, a także jego kanałach sportowych będzie można zobaczyć m.in. mecze MŚ 2022, Pucharu Świata 2019 i 2023, a także turniejów kwalifikacyjnych do igrzysk olimpijskich.

Więcej o:
Komentarze (19)
Jacek Kurski, prezes TVP potwierdza: mecze siatkarskiej reprezentacji Polski przez trzy najbliższe lata w publicznej telewizji
Zaloguj się
 • 23tryt

  Oceniono 6 razy 4

  no to będziesz miał co za kratami w świetlicy oglądać, śliska mendo

 • morsik2

  Oceniono 6 razy 4

  Nie masz co się puszyć Kur...ski i tak będę oglądał mimo reklam na Polsacie. Reżimowej telewizji nie ogladam.

 • stefan-50

  Oceniono 5 razy 3

  Spadaj dupku. Oglądam w Polsacie i nadal będę tam oglądał a ty i ta PiS dzielska gadzinówka możecie mnie pocałować.

 • sprawazlewa

  Oceniono 5 razy 3

  Kurski "odkupił" prawa do transmisji od Solorza, czy Solorz "dobrowolnie" podarował prawa Kurskiemu? A może to sprzedaż wiązana z elektrociepłownią, którą Mateuszek " Pinokio" znacjonalizuje żeby Polacy mieli tanią energię elektryczną?

 • walkirrr

  Oceniono 5 razy 3

  brawo, jacusiowi należy sie za to order od budynia, obydwaj są best the best

 • antropoid

  Oceniono 1 raz 1

  I tak ci to śmierdzący łgarzu PiSs/owski nie pomoże :)

 • pix_d

  Oceniono 3 razy 1

  Sport - jedyny sposób "prezesa" jacka na podbicie oglądalności w swojej ku...zji...

 • yosemitesam

  Oceniono 2 razy 0

  Błąd panie Kurski.
  BędzieCIE pokazywać jeszcze niewiele ponad rok, kolejne dwa lata będą to pokazywać ludzie, którzy przyjdą do pracy w wasze miejsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX