Sport.pl

MŚ siatkówka 2018. Vital Heynen 'wylał kubeł zimnej wody' na polskich siatkarzy

Pięć setów, wyniszczająca walka, a na koniec wielka radość. Świętowali prawie wszyscy. Prawie, bo Vital Heynen od razu 'wylał kubeł zimnej wody' na polskich siatkarzy. Belg nie pozwolił na euforyczną radość. Rozpoczął przygotowania do wielkiego finału z Brazylią.

Wielkie emocje, zwroty akcji, a na koniec wielki sukces. Reprezentacja Polski pokonała w sobotę USA (3:2) i awansowała do wielkiego finału siatkarskich mistrzostw świata, w którym zmierzy się z reprezentacją Brazylii. Początek meczu w niedzielę o godz. 21.15.

Heynen złożył obietnicę polskim kibicom

Ostatnią piłkę meczu z Amerykanami skończył Michał Kubiak. Kapitan Polaków przyjął przechodzącą po taśmie zagrywkę, a wszystko zakończył atakiem w trzeci metr. W polskiej ekipie wybuchła szalona radość. Świętowali prawie wszyscy. Prawie, bo Vital Heynen od razu 'wylał kubeł zimnej wody' na polskich siatkarzy. Belg nie pozwolił na euforyczną radość. Rozpoczął przygotowania do wielkiego finału z Brazylią.

Belg jeszcze na boisku zebrał cały zespół i zaczął analizować błędy w meczu z USA.

Vital HeynenVital Heynen Screen/Polsat Sport

Nagranie z zachowaniem Heynena możecie zobaczyć TUTAJ

- Po meczu we łzach ściskaliśmy się, ale trener od razu wylał kubeł zimnej wody na nasze głowy i nakazał powrót do hotelu -przyznał Bartosz Kurek. Jeden z bohaterów sobotniego meczu nie mógł nawet spokojnie porozmawiać z dziennikarzami. Heynen natychmiast podbiegł do Kurka i wygonił go do szatni.

- Nie mogę. Mamy zaraz spotkanie - krzyczał Jakub Kochanowski, przechodząc obok dziennikarzy.

Koncentracja i regeneracja przed wielkim finałem z Brazylią najważniejsza.

***

MŚ Siatkówka 2018. Tak Polacy świętowali awans do finału mistrzostw świata [WIDEO ZZA KULIS]

MŚ Siatkówka 2018. Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

MŚ siatkówka 2018. Polska - USA 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Nawet Amerykanie nie byli w stanie! Polska w finale mistrzostw świata!

Więcej o:
Komentarze (34)
MŚ siatkówka 2018. Vital Heynen 'wylał kubeł zimnej wody' na polskich siatkarzy
Zaloguj się
 • tay2

  Oceniono 29 razy 17

  czemu narodowej reprezentacji nie prowadzi Polak? To wstyd, że do złota prowadzi nas przedstawiciel kraju członkowskiego znienawidzonej Unii Europpejskiej. Nie mamy własnych trenerów? Prezesie Kaczyński, prosimy wskazać trenera.

 • Mieczyslaw Pietrus

  Oceniono 13 razy 13

  Tylko zelazna dyscyplina pokonamy Brazylie. A momenty rozkojarzenia, moga byc zgubne. Dobrze o tym wie Haynen i nie pozwala na swietowanie. Czas na fetę przyjdzie po finale. Oby szczesliwym dla nas.
  Choc srebro, po wpadce z Argentyna to juz duzy sukces. Gratulacje chlopaki

 • pedro.666

  Oceniono 8 razy 6

  Dobrze, że w finale nie czeka Argentyna, tylko te leszcze z Brazylii. Opykamy ich :)

 • 1111pln

  Oceniono 6 razy 6

  Brawo chłopaki!

 • banan125

  Oceniono 9 razy 5

  w podejściu do siatkarzy Heynen przypomina Wagnera - zero kompromisów, twarda ręka i DYSCYPLINA - może coś z tego będzie tak jak w '78 w ruskimi

 • flemming

  Oceniono 7 razy 3

  To nieprawda, że Vital wygrał mecz To geniusz Rycharda von Czarneckiego załatwił amerkańców. Geniusz ukształtowany w kontaktach z miszczem galaktyki Jaroslawem zbawicielem Kaczyńskim. Kto tego nie rozumie niech nie skacze.

 • signum_t

  Oceniono 1 raz 1

  I nie popili przed i po zwycięstwie jak zpilkarze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX