MŚ Siatkówka 2018. Polska - USA. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

Polacy będą w sobotę walczyć o finał siatkarskich mistrzostw świata. Mecz Polska - USA rozpocznie się godz. 21.15. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję z meczu w telewizji i internecie.

Chociaż Polacy przegrali w piątek z Włochami 2:3, zakończyli zmagania w grupie J na 1. miejscu. Obrońcy trofeum o finał zagrają z Amerykanami.

Gdzie obejrzeć mecz Polska - USA

Siatkarze Vitala Heynena po wygraniu pierwszej partii w starciu z Włochami mieli już zapewniony awans do najlepszej turniejowej czwórki, dlatego też Belg postanowił w dalszych fazach spotkania dać szansę zmiennikom. Podobnie postąpił trener Amerykanów John Speraw w meczu z Brazylią (0:3), więc obie drużyny do półfinału powinny przystąpić w dobrej kondycji fizycznej.

Bilans starć Polaków ze Stanami Zjednoczonymi w ostatnich latach nie napawa optymizmem. Biało-czerwoni w latach 2014-2018 na dziewięć potyczek z USA wygrali tylko dwie.

Transmisja w TV i online internecie

Mecz Polska - USA transmitowany w telewizji będzie zarówno przez Polsat Sport, jak i kanały telewizji publicznej. Spotkanie obejrzeć można również za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Transmisje:

19:30 - Polsat Sport

19:35 - TVP Sport, serwis sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport

21:05 - TVP 1

Więcej o: