MŚ siatkówka 2018. Wilfredo Leon wspiera polski zespół! Wysłał biało-czerwonym wiadomość przed meczem z Serbami

Choć do debiutu Wilfredo Leona w polskiej kadrze zostało jeszcze trochę czasu, to zawodnik cały czas stara się wesprzeć drużynę. Zrobił to także przed meczem z Serbią.

Wilfredo Leon dołączy do polskiej kadry dopiero w 2019 roku, jednak już teraz angażuje się w życie drużyny. Kubańczyk z polskim paszportem wielokrotnie podkreślał chęć gry dla biało-czerwonych, odwiedzał ich w czasie treningów i nawet występował w towarzyskim „Meczu Gwiazd” jako członek teamu.

Polska w grupie z Włochami i Serbią. "To losowanie nie wpłynie dobrze na wizerunek siatkówki"

Okazuje się, że pilnie śledzi mecze Polaków na mistrzostwach świata i kibicuje zespołowi Vitala Heynena. Jak zdradził selekcjoner Polaków przed meczem z Serbią Leon napisał pokrzepiającą, długą wiadomość do polskiego zespołu. - To pokazuje, że Wilfredo cały czas jest częścią drużyny – dodał belgijski trener biało-czerwonych.

Polska reprezentacja zakwalifikowała się do trzeciej rundy siatkarskich mistrzostw świata. Zagra w niej w grupie J z Włochami i Serbią. Pierwszy mecz Polaków odbędzie się w czwartek. Rywalem będą zawodnicy Nikoli Grbicia, których biało-czerwoni pokonali w niedzielę 3:0.

MŚ siatkówka. Terminarz polskiej grupy. Kiedy zagrają Polacy?

MŚ siatkówka. Polska poznała rywali [GRUPA J]

Więcej o: