Mistrzostwa świata w siatkówce. Wpadka organizatorów. Ile lat mają Polacy?

Organizatorzy siatkarskich mistrzostw świata - Włosi i Bułarzy - niemal co chwilę zaliczają jakąś wpadkę. Tym razem ich ofiarą padli reprezentanci Polski.

Przed każdym spotkaniem na grafice telewidzowie widzą całą kadrę zespołu wraz z wiekiem, wzrostem i wagą. Tak wyglądała przed czwartkowym meczem:

Wiek PolakówWiek Polaków screen

Tylko Dawid Konarski i Jakub Kochanowski mają odpowiedni wiek. Ze wspomnianej grafiki wynika, że Aleksander Śliwka ma 31 lat, choć tak naprawdę ma 23 lata. Bartosz Kurek ma 30 lat, choć widzowie dowiedzieli się, że jest o sześć lat starszy.

Tabela polskiej grupy D. Jaka jest sytuacja reprezentacji Polski?

Damian Schulz okazał się młodszy o dziewięć lat, a Fabian Drzyzga o sześć. Różnice są mniejsze w przypadku innych reprezentantów. Na wspomnianej grafice zabrakło za to dwóch siatkarzy, którzy zagrali z Portoryko - to Mateusz Bieniek i Bartosz Kwolek.

To nie pierwsza tego typu wpadka na MŚ. Przed ich rozpoczęciem Polacy musieli wracać z treningu taksówkami, bo organizatorzy nie zapewnili im transportu.

Polska wygrała swoje dwa dotychczasowe mecze: z Kubą (3:1) i Portoryko (3:0). Najbliższy mecz rozegrają w sobotę z Finlandią (19:30).

Michał Kubiak: To był lżejszy trening

Więcej o: