Siatkarskie MŚ. Apelujemy do Polsatu o odkodowanie kluczowych meczów, dołączcie do nas!

Siatkarskie mistrzostwa świata wkraczają w decydującą fazę. Polacy w najbliższą sobotę o 20.15 zmierzą się w półfinale z Niemcami. Niestety, jeśli nie wykupiliście pay-per-view lub nie zasiądziecie na trybunach hali w Katowicach, nie zobaczycie tego spotkania. Chcemy to jednak zmienić i tutaj zwracamy się także do Was, kibiców, o przyłączenie się do tej akcji!

Którym siatkarzem reprezentacji Polski jesteś? Sprawdź! [PSYCHOTEST]

Już przed rozpoczęciem siatkarskiego mundialu zarząd Polsatu ogłosił, że do obejrzenia wszystkich meczów naszych reprezentantów niezbędne będzie wykupienie usługi pay-per-view. Jeśli kibic chciał obejrzeć wszystkie mecze turnieju (rozgrywanego w Polsce!), musiał liczyć się z wydatkiem rzędu stu złotych.

Liczymy jednak, że wkrótce to się zmieni, i w tym celu utworzyliśmy na Facebooku specjalne wydarzenie:

"Odkodujcie mecze Polaków o medale!" dołączcie do akcji i zaproście znajomych!

Liczba popierających nasz postulat regularnie rośnie, a liczymy, że wkrótce osiągnie liczbę, dzięki której władze stacji Polsat faktycznie przemyślą, czy aby kodowanie meczów Polaków na siatkarskim mundialu, który odbywa się na naszym terytorium, jest dobrym pomysłem.

Oczywiście taki pomysł może nie spodobać się tym, którzy już wykupili usługę i wcześniej oglądali mecze Polaków na specjalnie przeznaczonych do tego kanałach. Wierzymy jednak, że nie mieliby za złe Polsatowi odkodowania tych kluczowych spotkań, i jednocześnie prosimy, by sami ustosunkowali się do sprawy w komentarzach, być może Wasza opinia pomoże przekonać Polsat.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku i zaproszenie jak największej liczby znajomych. Pokażmy, jak wielu kibiców chce zobaczyć te mecze na żywo!

MŚ siatkarzy w Polsce: relacje wideo

Siatkarskie mistrzostwa świata potrwają do 21 września. W sobotnim półfinale rywalami Polaków będą Niemcy. W drugim półfinale zagrają Brazylijczycy z Francuzami. Finał w niedzielę o godz. 20.15. "Kat". Biografia Huberta Wagnera

Więcej o: