MŚ w siatkówce. Wirtualne Media: "Blisko 100 tys. osób kupiło dostęp do mundialu w kablówkach". Polsat zaprzecza

"Blisko 100 tys. abonentów największych sieci kablowych wykupiło już dostęp do Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn" - donoszą Wirtualnemedia.pl. "Sprzedaż jest lepsza, niż początkowo sądziliśmy" - mówi serwisowi przedstawiciel jednej z sieci. Rzecznik Polsatu wysłał jednak do Sport.pl sprostowanie tej informacji

Którym siatkarzem reprezentacji Polski jesteś? Sprawdź! [PSYCHOTEST]

Według informacji Wirtualnych Mediów dostęp do stacji pokazujących siatkarski mundial wykupiło dotąd łącznie blisko 100 tys. abonentów w trzech największych sieciach kablowych: UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska oraz w Netii. Portal zaznaczył, że są to "nieoficjalne, szacunkowe dane" i że Polsat oficjalnych liczb nie ujawni.

Te słowa potwierdził Wirtualnym Mediom anonimowy przedstawiciel jednej z sieci: - Sprzedaż kanałów Polsat Volleyball jest lepsza, niż początkowo sądziliśmy. I dodaje, że nowe zamówienia, dzięki sukcesom Polaków, nadal spływają.

Rzecznik Polsatu przysłał jednak do Sport.pl sprostowanie tej informacji. "Dane jakie podał dzisiaj portal wirtualnemedia.pl o liczbie sprzedanych dostępów do kanałów Polsat Volleyball są nieprawdziwe i wyssane z palca. Być może przedstawimy te dane, ale chcielibyśmy zaprezentować pełną informację i nie wykluczam, że nastąpi to po prostu po zakończeniu mistrzostw".

Sędzia z Iranu antybohaterem polskich kibiców. Przerobili go na [MEMY]

Rzecznik TVP o oświadczeniu Polsatu: Skandaliczne! TVP nie prowadzi negatywnej kampanii

Zobacz wideo

Siatkarskie mistrzostwa świata potrwają do 21 września. W III rundzie grupowymi rywalami Polaków będą jeszcze Rosjanie (18.09). W drugiej grupie grają Francja, Iran i Niemcy. Do półfinału przejdą po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup.

"Kat". Biografia Huberta Wagnera

Czy wykupiłeś dostęp do mundialu?
Więcej o: