MŚ w siatkówce 2014. Kurek: "Jest mi trochę smutno, że nie gram na mistrzostwach, ale kibicuję moim kolegom"

- Jest mi trochę smutno, że nie gram na mistrzostwach, ale kibicuję kolegom z reprezentacji Polski. Mam nadzieję, że w finale turnieju zagrają z Włochami - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną Lube Banca Macerata Bartosz Kurek. To pierwsza wypowiedź 26-letniego siatkarza, od kiedy Stephane Antiga zdecydował się na jego wyłączenie z kadry biało-czerwonych na mistrzostwa świata.

W rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu Bartosz Kurek przyznał, że jest mu "trochę smutno" z powodu braku powołania na siatkarski mundial w Polsce. - Mam nadzieję, że w finale turnieju moi koledzy zagrają z Włochami. Kibicuję im - powiedział 26-latek.

Kurek dodał, że cieszy się z powrotu do klubu i z przyjemnością rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. - Cieszę się, że mogę ponownie ubierać tę koszulkę. Jestem gotowy do walki w nowym sezonie - zadeklarował polski przyjmujący.

- W poprzednim sezonie wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Teraz jesteśmy zobligowani do ciężkiej pracy i spróbujemy powtórzyć sukcesy z poprzedniego sezonu - podsumował siatkarz, który w poprzednich rozgrywkach Serie A1 wywalczył krajowe mistrzostwo.

Którym siatkarzem reprezentacji Polski jesteś? Sprawdź! [PSYCHOTEST]

Więcej o: