Kanadyjscy siatkarze przylecieli do Polski w sobotę. Niedzielne zajęcia obu reprezentacji trwały około trzech i pół godziny.
W pierwszej grze obaj trenerzy - Glenn Hoag i Stephane Antiga - wystawili siedmioosobowe składy. Gospodarzy reprezentowali: Fabian Drzyzga, Dawid Konarski, Piotr Nowakowski, Karol Kłos, Mateusz Mika, Michał Kubiak i Krzysztof Ignaczak (L).
Podopieczni trenera Antigi wygrali 3:0. Nasz szkoleniowiec był zadowolony z postawy swoich zawodników. Chwalił graczy za grę obronną, asekurację i zaangażowanie.
Do następnej gry szkolnej wyszły następne siedmioosobowe składy. Polska: Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Marcin Możdżonek, Andrzej Wrona, Michał Winiarski, Rafał Buszek, Paweł Zatorski (L).
W tej grze szkolnej lepsi byli Kanadyjczycy 2:1.