"Przewaga trzech najlepszych do tej pory dru篡n (Polska, Brazylia, Rosja) nad czwart Kub wzros豉".

Zaloguj si

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX

Od鈍ie
60
W niedzielnym meczu Pucharu 安iata Kuba鎍zycy byli lepsi od W這ch闚 w ka盥ym aspekcie gry. 安ietnie atakowali Leon i Hernandez, kt鏎zy w sumie zdobyli 39 punkt闚. Ten drugi bra na siebie ci篹ar gry. Z drugiej strony siatki zabrak這 takiej osoby.

Zajcew by praktycznie niewidoczny, sprawy w swoje r璚e pr鏏owali bra Savani i ζsko, ale to by這 zdecydowanie za ma這 na graj帷ych 鈍ietnie Kuba鎍zyk闚.

Wynik spotkania jest korzystny dla Polak闚. Na IO pojad trzy najlepsze ekipy. Po sze軼iu meczach bia這-czerwoni zajmuj pierwsze miejsce w klasyfikacji Pucharu 安iata. Przed podopiecznymi trenera Anastasiego spotkania z Egiptem, USA, Rosj, Brazyli i W這chami. Przewaga trzech najlepszych do tej pory dru篡n (Polska, Brazylia, Rosja) nad czwart Kub wzros豉. W這si spadli na 5. miejsce.

IV set:

25:17 Kuba鎍zycy si nie myl. Koniec meczu!

24:17 Po ataku Perdomo pi趾a meczowa dla Kuba鎍zyk闚.

23:15 Hernandez myli si i pi趾a przelatuje nad blokiem w aut. Birarelli psuje zagrywk.

22:14 Leon obija blok W這ch闚. Czas dla trenera W這ch闚.

19:14 Zajcew! W這si powoli odrabiaj straty.

18:11 Mesa z kr鏒kiej, przesuni皻ej trafia w pole. Przerwa dla trenera W這ch.

16:11 Druga przerwa techniczna w tym secie. ζsko po prostej omija blok.

14:10 Pot篹ny atak Hernandeza pi趾a instynktownie obroniona przez W這ch闚 wylatuje wysoko w powietrze. Giovi pobieg za ni, przeskoczy s璠ziowski stolik, ale nic z tego.

13:9 Gutierrez zamiast uderzy mocno, kiwa podw鎩ny blok W這ch闚.

11:7 ζsko stara si ratowa sytuacj, bo nad g這wami W這ch闚 zbieraj si powoli czarne chmury.

8:5 Wspania豉 obrona Kuba鎍zyk闚 po ataku Zajcewa. Hernandez nie wykorzystuje tej szansy i posy豉 pi趾 w aut.

5:4 Hierrezuelo chcia zmyli W這ch闚, ale czujni blokuj帷y nie pozwolili mu na to.

4:2 Teraz Hernandez z prawej strony.

3:1 Leon omija potr鎩ny blok W這ch闚.

2:0 Kuba鎍zycy 鈍ietnie wchodz w IV set. Od razu zdobywaj dwa punkty.

III set:

25:20 Perdomo pot篹nym atakiem ko鎍zy trzeci set.

23:20 Savani przez 鈔odek ogrywa podw鎩ny blok. W kolejnej akcji Hierrezuelo kiwa W這ch闚 i z drugim odbiciem zdobywa punkt.

21:19 Savani serwuje w aut.

19:18 Serwuje Estrada. W這si myl si w przyj璚iu, ale udaje im si wyprowadzi atak. Kontratakuj Kuba鎍zycy, ale ta wymiana nale篡 do W這ch闚. Savani.

18:15 Savani z drugiej linii nad potr鎩nym blokiem Kuba鎍zyk闚.

16:14 Najpierw Leon zdobywa punkt, zaraz po nim Hierrezuelo techniczn zagrywk. Przerwa techniczna.

14:12 Bell mija pojedynczy blok W這ch闚 i zamiast gra po skosie, zagrywa po prostej.

13:11 Savani wyskakuje nad potr鎩ny blok i zdobywa punkt dla reprezentacji W這ch. Czas dla trenera Kuby

7:3 Niezwyk造 atak Hernandeza. Kuba鎍zyk odrzucony od siatki, pokonuje podw鎩ny blok W這ch闚.

5:3 安ietny potr鎩ny blok Kuba鎍zyk闚.

3:2 Leon zagrywa w siatk.

II set:

19:25 Set dla W這ch闚.

19:23 Leon zdobywa punkt. Estrada serwuje lekko, technicznie. W這si wyprowadzaj atak. Zajcew!

18:22 As serwisowy W這ch闚.

18:21 Wa積y punkt dla W這ch闚. Kuba鎍zycy odrabiali straty.

16:19 W這si palcami na drug stron. Z tej prostej pi趾i Kuba鎍zycy wyprowadzaj akcj, atakuje Hernandez. Atak co prawda l康uje poza boiskiem, ale pi趾i dotkn掖 jeden z blokuj帷ych.

17:12 Savani w siatk. Serwuje Leon. W這si odbieraj, atakuje Zajcew, odbija pi趾 od bloku, a ta l康uje poza boiskiem.

11:16 Savani po skosie, mija pojedynczy blok. Pi趾a l康uje w polu. Druga przerwa techniczna.

9:13 Zajcew serwuje w siatk. A Mastrangelo z kr鏒kiej przesuni皻ej zdobywa punkt.

8:10 Serwuj Kuba鎍zycy. Zajcew atakuje wprost w blok. Pi趾a ociera si o jego rami i l康uje za boiskiem.

5:8 Perdomo myli si przy zagrywce. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie.

3:5 Atak Micha豉 ζski i W這si zaczynaj ucieka Kuba鎍zykom. Trener tych drugich prosi o czas.

3:4 Savani pot篹nie serwuje, pi趾a odbija si od r彗 Leona i l康uje poza boiskiem.

3:2 As serwisowy Hernandeza.

1:2 Zajcew po skosie w r鏬 boiska.

I set:

25:21 Kuba鎍zycy wygrywaj pierwszy set.

22:19 Perdomo z kr鏒kiej wbija pi趾 dos這wnie w ziemi. W這si coraz bli瞠j pora磬i pierwszym secie.

20:17 I znowu Leon. ζsko pr鏏uje blokowa, pi趾a trafia jednak na aut.

19:16 Leon obija blok W這ch闚 niemi這siernie. Kolejny punkt zdobyty po ataku Kuba鎍zyka. Czas dla trenera W這ch闚.

18:16 Blok Mesa i Hernandeza. Zatrzymany Micha ζsko.

16:15 Birarelli najpierw zdobywa punkt, chwil potem zagrywk robi to samo.

16:14 Druga przerwa techniczna. Znowu lepsi Kuba鎍zycy.

13:13 Najpierw atomowy serw Leona sprawia, 瞠 W這si gubi si w przyj璚iu i s璠zia odgwizduje pi趾 niesion. Za drugim razem Kuba鎍zyk trafia zagrywk w siatk.

11:12 Hernandez myli si przy serwisie o centymetry. Z Drugiej strony siatki b陰d pope軟ia ζsko.

10:10 Leon obija blok W這ch闚 i zdobywa punkt wyr闚nuj帷y.

9:10 ζsko atakiem z prawej strony zdobywa punkt. Czas dla trenera Kuby. Siatkarze z Karaib闚 po przerwie technicznej jakby przysn瘭i.

8:7 Mesa ogrywa pojedynczy blok W這ch闚 i na pierwsz przerw techniczn Kuba鎍zycy schodz prowadz帷.

6:5 Savani serwuje, pi趾a ociera si o siatk. Leon zza linii trzeciego metra, wyskakuje niezwykle wysoko i zdobywa punkt.

4:2 D逝ga wymiana, zako鎍zona pot篹nym atakiem Savaniego.

Przed mecze: W這si na p馧metku Pucharu 安iata znajduj si na 4. miejscu. Powoli zaczyna rysowa si przewaga Polski, Rosji i Brazylii nad pozosta造mi dru篡nami. Dlatego, je郵i reprezentacja Italii marzy o awansie na IO, nie powinna w meczu z Kub straci punktu.

Kuba鎍zycy w pi徠ek wygrali 3:1 z Serbi. Spotkanie W這ch闚 ze Stanami Zjednoczonymi zako鎍zy這 si takim samym wynikiem