Hit PlusLigi. Skra przegrywa na boisku lidera

20:18 Koniec! Kurek atakuje w aut. Nie ma protestów. Nie ma wątpliwości

19:18 Skrze znów nie udaje się zablokować fenomenalnego Grozera.

18:18 Wlazły atakuje po bloku.

18:17 Stuprocentowa skuteczność Grozera w końcówce. Meczbol.

17:17 Winiarski atakuje. Skutecznie.

17:16 Potężny atak Grozera i Resovia znów ma meczbol.

16:16 Kurek atakuje w aut, ale Skra znowu gorąco protestuje. Chcą sprawdzenia, czy blok Resovii dotknął siatki. Mają rację! Zmiana wyniku!

16:15 Nowakowski zablokował Plińskiego i meczbol dla Resovii.

15:15 Siatkarze Skry już skakali z radości, ale sędzia nie ma wątpliwości. Punkt dla Resovii.

14:14Atak Grozera i meczbol obroniony przez Resovię.

14:13 Kurek skutecznie atakuje i Skra ma meczbol.

13:13Grozer doprowadza do wyrównania.

12:13 Wlazły zablokował Lotmana! Skra wychodzi na prowadzenie.

12:12 Lotman atakuje w aut. Skra odrabia straty.

12:10 Grozer znów się przebija przez blok. Resovia coraz bliżej sukcesu.

11:9 Falasca z zagrywki posyła piłkę w aut, ale Skra żąda sprawdzenia na wideo. Protest znów nieskuteczny. Duży aut.

10:8 Nowakowski atakuje idealnie. Grozer trafił z zagrywki! As! Resovia odskakuje.

8:7 Kurek w siatkę. Zmiana stron.

7:6 Dzięki blokowi Grozera gospdoarze odzyskują prowadzenie.

5:6 Skra zdobywa trzy punkty z rzędu. Grozer nie umie się przebić przez blok rywali.

5:5 Kontra Skry i Wlazły zdobywa punkt.

5:4 Pliński zdobywa punkt dla Skry.

5:3 Po ataku Perłowskiego gospodarze mają dwa punkty przewagi.

24:26 Lotman przechodzi pod siatką i mamy tie-break w Rzeszowie. Gospodarze roztrwonili przewagę.

24:24 Zagrywka w siatkę i po meczbolu.

24:23 Lotman zdobywa punkt. Meczbol dla gospodarzy.

23:23 Skuteczny atak Kurka

23:22 Skuteczny blok Resovii, ale Skra znów protestuje.

22:22 Tichacek fatalnie rozgrywa. Duży błąd Resovii. Przewaga roztrwoniona.

21:19 Punkt z zagrywki dla Resovii. Znów Grozer.

20:19Kurek blokowany na trzy razy. W końcu skutecznie. Resovia odzyskuje prowadzenie.

18:18 Blok na Wlazłym i Resovia odrabia straty.

15:17 Winiarski gwiazdą seta. Jego atak daje Skrze dwupunktowe prowadzenie.

14:15 Atak Winiarskiego i Skra na prowadzeniu.

12:12 Wlazły bierze odpowiedzialność na siebie. As serwisowy i Skra odrabia straty.

12:10 Skuteczny atak Grozera po bloku.

9:9 Możdżonek i Wlazły blokują Mikę. I mamy remis.

9:8 Wlazły trafia potężnie, a Kurek narzeka na skurcze i schodzi z boiska.

8:5 Trzy punkty z rzędu dla Resovii. W tym piękny as serwisowy Tichacka

5:5 Jak w poprzednim secie wyrównana walka na początek partii.

25:22 dla Resovii Atak w aut kończy set. Zawodnicy Skry znów się nie zgadzają, ale sędzia decyzji nie zmieni.

24:22 Atak Grozera i protest Skry. Sędzia sprawdza na wideo. Racja po stronie Resovii.

23:22 Bardzo długa akacja, świetnie bronią jedni i drudzy w końcu jednak skuteczny atak Wlazłego i jednak końcówka będzie emocjonująca.

23:20 Kluczowy moment meczu? Lotman zablokował Wlazłego i Resovia ma wszystkie atuty po swojej stronie, aby wygrać ten set.

22:20 Kurek choć utyka wraca na boisko. Po ataku Grozera gospodarze znów mają dwa punkty przewagi.

21:20 Błąd Miki, który przechodzi na drugą stronę pod siatką. Skra ma szansę. Kurek schodzi. Chyba kontuzja.

20:17 Grozer atakuje skutecznie. Resovia broni trzypunktowej przewagi.

17:14 Lotman atakuje w blok, ale potem aut. Resovia znów ma nieco oddechu.

15:14 As Wlazłego. Przewaga Resovii stopniała.

15:11 atak Miki po bloku w aut. Znów rośnie przewaga Resovii.

13:11 Grozer zablokowany przez Plińskiego.

13:9 Potężny atak Grozera. Resovia zwiększa przewagę.

11:8 Winiarski atakuje w aut. Resovia zwiększa prowadzenie

9:7 Atak Grozera i gospodarze odzyskują dwupunktowe prowadzenie.

8:6 As Tichacka i Resovia przełamuje grę punkt za punkt.

4:4 Wyrównany początek trzeciego seta. Trwa walka środkowych. Pliński blokuje Nowakowskiego, a potem rewanż rzeszowianina.

25:19 dla Skry w drugim secie. Goście znacznie poprawili grę w przyjęciu zagrywki, a i Wlazły mylił się o wiele rzadziej. Zasłużone wyrównanie.

19:24 Gospodarze obronili pierwszego setbola.

16:22 Mika fatalnie psuje zagrywkę. Widać, że gospodarze już nie wierzą w sukces w tej partii.

14:19 Coraz skuteczniejsza gra Skry. Kurek atakuje na pustej siatce.

13:18 Możdżonek atakuje nietypowo z dwóch rąk w blok rywali. Piłka wypada na aut i skra ma najwyższą przewagę w tym meczu.

11:15 As Kurka. Skra poprawiła grę, a w Resovii coraz więcej błędów.

10:13 W pierwszym secie blok Resovii wygrał z blokiem Skry 6:1. Teraz goście biorą rewanż.

10:12 Resovia pogubiła się i to nie raz a trzy razy. Skra odskakuje na dwa punkty.

8:8 Fatalne rozegranie do Winiarskiego i Resovia odrabia straty.

5:7 Grozer nadział się na blok i Skra odskakuje.

4:5 Po ataku w aut Grozera Skra po raz pierwszy w tym meczu obejmuje prowadzenie.

3:3 Wygwizdywany przy każdej akcji Wlazły zmniejsza prowadzenie gospodarzy. Po chwili blok Skry i jest remis.

Po I secie Wyższość gospodarzy nie podlegała dyskusji. Skra uzyskała wynik na ?styku? tylko dzięki błędom rywali, którzy rozluźniali się przy wysokim prowadzeniu. W drużynie gości zawiódł szczególnie Mariusz Wlazły.

Pierwszy set 25:22 dla Resovii Skra obroniła dwa setbole. W końcu skutecznym atakiem partię kończy Grozer.

24:20 Atanasijevic atakuje w aut i Resovia ma setbola.

22:19 Najdłuższa wymiana w meczu kończy się atakiem Grozera. Piłka po bloku Skry wypada na aut. Skra żąda weryfikacji akcji u sędziów. Po obejrzeniu wideo wynik został utrzymany.

19:18 Skra zdobywa cztery punkty z rzędu, głównie z powodu błędów gospodarzy.

19:14 Kolejny skuteczny atak Grozera, a za chwilę jego blok na Atanasijeviciu i Resovia powiększa przewagę.

16:13 Wysokie prowadzenie rozluźniło gospodarzy. Dwa nieskończone ataki i Skra odrabia dwa punkty. Za chwilę Pliński psuje zagrywkę.

14:9 To nie jest dobry mecz Wlazłego. Kolejny błąd. Schodzi żegnany gwizdami.

13:9 Resovia niszczy Skrę blokiem. Najpierw nie mógł się przebić Wlazły, a potem Kurek.

11:9 Od przerwy technicznej trwa wymiana punkt za punkt

8:6 Nowakowski przepchnął na siatce Wlazłego i Resovia schodzi na przerwę techniczną z dwupunktową przewagą

6:5 Dwa błędy gospodarzy pozwalają odrobić Skrze dwa punkty. Najpierw w blok trafia Mika, potem myli się Grozer.

4:2 Grozer efektownie atakuje i Resovia uzyskuje dwupunktową przewagę.

1:0Asseco Resovia zaczyna od mocnego uderzenia. Potrójny blok zdobywa punkt.

Resovia to lider po dwóch kolejkach PlusLigi. Skra jest dopiero szósta.

Największe atuty Resovii to najmocniej atakujący zawodnik w PlusLidze Georg Grozer, a także bardzo skuteczny Olieg Achrem. Jest też libero Krzysztof Ignaczak, który ze Skrą zdobywał trzy tytuły mistrza Polski. Gospodarze są faworytem środowego meczu. - Już wiele razy nas skreślano, więc opinie, że era Skry się skończyła, nie robią na mnie wrażenia - mówi przed meczem z Resovią Daniel Pliński, środkowy mistrza Polski.