Komentarze
Od?wie?
30
Tak relacjonowaliśmy na żywo:

18:43 25:20 - Błąd w rozegraniu Portoryko i jeden z rywali nie sięga piłki w ataku. Piłkę meczową kończymy atomowym atakiem Ruciaka z drugiej linii

18:41 23:20 - Doskonały okres gry Bąkiewicza i dwa punkty z rzędu dla nas. Rywale ładnie atakują, a po chwili zatrzymują nas blokiem

18:39 21:18 - Polacy bombardują gości zagrywką, ale ci zdołali odpowiedzieć dwoma skutecznymi atakami. Po chwili Jarosz w aut i trzeci punkt z rzędu rywali

18:37 20:15 - Portoryko odrabia dwa punkty, ale na szczęście nie dajemy rywalom zbliżyć się bardziej. Dobra zagrywka i utrzymujemy przewagę po szczęśliwym odbiciu się piłki od Ignaczaka

18:33 16:12 - Jarosz przekracza linię podczas ataku, ale poprawia się w kolejnej akcji, gdy ładnie kończy atak ze skrzydła. Szesnasty punkt zdobywamy po ataku rywala ponad blokiem w aut

18:31 14:10 - Polacy skutecznie grają blokiem i powiększają przewagę. Rywale odpowiadają tym samym

18:28 11:7 - Trzy punkty z rzędu dla Polski i trener Portoryko znów bierze czas, by ratować sytuację

18:25 8:6 - Portoryko odrabia stratę, ale na szczęście jest Jarosz, który ładnie punktuje ze skrzydła. Rywale odpowiadają skutecznym atakiem, ale po chwili psują zagrywkę

18:20 3:0 - Słaby początek seta w wykonaniu gości, którzy popełniają błędy, a my bezwzględnie je wykorzystujemy. Czas dla Portoryko

III set

18:06 25:22 - Kurek i Możdżonek blokują rywala i wychodzimy na prowadzenie, po chwili znów blok Polaków, a ostatnią piłkę marnują rywale, atakując w aut. Fantastyczny powrót naszej reprezentacji, która odrobiła stratę i wygrała seta!

18:05 22:22 - Bąkiewicz popisuje się asem serwisowym, a po chwili Kurek kończy atak Polaków odpowiadając na punkty rywali

18:02 19:20 - Polacy zdobywają pięć punktów z rzędu i odrabiają stratę do rywali

17:58 13:17 - Portoryko utrzymuje przewagę

17:54 9:13 - Jarosz zagrywa z potężną mocą - 113 km/h szybowała piłka dając nam kolejny punkt i trzeci z rzędu

17:49 5:10 - Anastasi kłóci się z sędziami, po tym jak jeden z Polaków wpadł w siatkę. Po chwili udany atak rywali ze środka i wysoka przewaga gości

17:47 5:8 - Rozgrywający Portoryko czyści siatkę swoim atakującym i rywale prowadzą wysoko na pierwszej przerwie

17:45 5:6 - Polska odrabia dzięki fantastycznej grze blokiem - m.in. Możdżonka i Bartmana

17:41 1:4 - Rywale rozpoczęli od wysokiego prowadzenia, z powodu naszych błędów w obronie

II set

17:36 25:19 - Portoryko odrabia dwa punkty, ale fantastycznie z zagrywki punktuje Bartosz Kurek, nie dając szans przyjmującym. Po chwili znów popełniają oni błąd przy serwisie i prowadzimy 1:0

17:33 21:17 - Naszym siatkarzom udaje się utrzymać bezpieczną przewagę i pewnie zmierzają po zwycięstwo w pierwszym secie

17:30 19:15 - Polacy dobrze bronią ataki rywali, jednak ich drugie próby przeważnie kończą się skutecznie. Tymczasem kolejne ataki kończy Bartman

17:25 15:11 - Portoryko odrobiło kilka punktów, na szczęście mamy Bartmana który ładnie atakuje ze skrzydła i prowadzimy czterema na drugiej przerwie

17:21 11:6 - Polacy znacznie przyspieszyli grę i rywale wyraźnie nie nadążają. Po ostatniej bardzo długiej wymianie zakończonej atakiem naszej kadry z przesuniętej krótkiej trener gości bierze czas

17:17 8:5 - Portorykańczycy popełniają dwa niewymuszone błędy, a my mamy dużo szczęścia w ostatniej wymianie i prowadzimy trzema punktami

17:13 3:3 - Walka punkt za punkt w pierwszym secie. Rywale umiejętnie kiwają i grają bez strachu przed Polakami

17:11 Siatkarze już na parkiecie, za chwilę pierwsza wymiana

17:05 W składzie Portoryko brakuje Figueroi, który ma problemy z kolanem