null
43
Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo:

Trzeci set:

12:25 Ostatni punkt w tym meczu zdobywamy blokiem. Szybkie 3:0 i już szykujemy się na drugą fazę grupową.

11:23 Błąd dotknięcia siatki Polek. Wynik nie motywuje jednak do wysiłku.

10:20 Okuniewska w aut z krótkiej. Warto jednak próbować.

8:20 Skuteczna Zaroślińska.

6:17 Kiwka Jagieło. Z Japonkami skończyła by się z kontrą, tym razem dała punkt.

5:16 Kosek stanęła za zagrywce i chyba nie ma zamiaru schodzić z niej do końca meczu. Posyła asa za asem.

2:10 Zaroślińska skutecznie blokuje - przełożyła ręce tak daleko, że mogłaby złapać atakującą rywalkę.

2:8 Przerwa techniczna przy sześciopunktowym prowadzeniu Polski.

1:5 Okuniewska potężnie z przechodzącej piłki. Dobre otwarcie trzeciego seta.

1:3 Punktowa zagrywka Jagieło.

Drugi set:

16:25 Dobra zagrywka i 2:0 dla Polski.

16:24 Teraz Jagieło dużo lepiej. Delikatnie, ale precyzyjnie.

16:23 Jagieło na siłę przed siebie i nadziała się na blok.

13:21 A to niespodzianka. Gajgał a aut.

11:21 Znów potężnie Gajgał!

11:19 Seria punktów Polek. Ostatni zdobyła atakiem ze środka Gajgał - trzeba pochwalić Wołosz za grę kombinacyjną.

11:15 Gajgał skuteczna w bloku. Drugi set opanowany.

9:13 Ładna, klasyczna, bezbłędnie wykonana krótka Wołosz - Okuniewska.

9:12 Ofiarnie broniły Polki - obroniły, ale rywalki skutecznie ponowiły akcję.

8:11 Zaroślińska mocno po bloku z lewego skrzydła.

7:10 Wynik wraca do normy.

7:9 Polki wreszcie odskakują. Styl gry chluby im jednak nie przynosi.

6:5 Piękna obrona Maj, była szansa na kontrę - niestety, podwójne odbicie Wołosz.

4:4 Skuteczne Algierki na początku drugiej partii. To Polki muszą gonić.

2:2 Drugi punkt zdobywamy dzięki rywalkom - atak w aut.

1:1 Jagieło skuteczna.

Pierwszy set:

17:25 Rywalki jeszcze walczyły, ale swoim zwyczajem zepsuły wreszcie zagrywkę. Koniec seta - gładkie 25:17.

15:23 Szczurek dynamicznie z lewego skrzydła, tak w stylu Sebastiana Świderskiego.

14:21 Blok na Zaroślińskiej! Po chwili skuteczna Kosek.

13:20 Szybka piłka na krótką do Gajgał. Pani Katarzyna jest dziś bezwzględna.

12:19 A teraz błąd rywalek - atak w antenkę. Drużyny wymieniają się "uprzejmościami', cierpi poziom sportowy meczu.

12:17 Zaroślińska w aut. Niepotrzebnie dajemy rywalkom poczuć kontakt.

9:17 Rywalki mylą się dość często. W ten sposób z Polską grać nie można.

8:15 Wreszcie dobry atak rywalek. Cieszą się z każdego punktu, jakby właśnie kończyły piłkę setową. Na tym turnieju takiej okazji nie miały - poprzednie cztery mecze przegrały do zera.

7:14 Dobra kiwka Wołosz!

5:12 Dwa kolejne ataki Gajgał - Polska prowadzi już siedmioma punktami. Gramy świetnie wyblokiem i bardzo skutecznie na kontrze. Dużo środkiem - ten mecz to dobre warunki do treningu w warunkach bojowych.

2:8 Algierki do tej pory nie grały dłużej niż godzinę i 15 minut. Na razie wydaje się, że i w tym meczu nie pograją długo. Świetny początek Okuniewskiej.

1:3 Dobre otwarcie Polek.