Polska - Rosja. Polacy przegrywają kolejny mecz - To jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 15 czerwca 2017
  • 21-25 - Po meczu. Rosjanie kończą atakiem ze środka drugiej linii. Bardzo słabe spotkanie Polaków. KONIEC

• 21-24 - Heroiczna obrona Polaków! Wciąż walczymy! Trener Rosji bierze czas.

• 20-24 - Jeszcze jeden punkt naszej reprezentacji. Muzaj na zagrywce.

• 19-24 - Mateusz Bieniek zagrywa w auto. Piłka meczowa dla reprezentacji Rosji...

• 19-23 - Polacy wciąż walczą. 4 punkty do odrobienia.

• 18-22 - Muzaj wchodzi z ławki i świetnie punktuje w pierwszej akcji po zmianie!

• 17-22 - Tym razem Wołkow się myli. Rosjanie po siedmiu zdobytych punktach z rzędu psują zagrywkę.

• 16-21 - Coś niesamowitego, kolejna punktowa zagrywka Wołkowa...

• 16-20 - As serwisowy Rosjan! Potężna zagrywka nie do odbioru. Trener Polski prosi o challenge, który jednak nie zmienia decyzji sędziego.

• 16-19 - Czwarty punkt z rzędu zdobyty przez Rosję. Tym razem po naszym błędzie. Trener De Giorgi bierze czas.

• 16-18 - Sędziowie dyktują aut. Trener Rosjan bierze challenge, po którym arbiter zmienia decyzje i przyznaje punkt Sbornej.

• 16-17 - Kolejny bardzo dobry blok rosyjskich zawodników.

• 16-16 - Po wznowieniu gry po przerwie Rosjanie szybko obijają ręce naszych przyjmujących.

• 16-15 - Lemański zatrzymuje Wołkowa na siatce! Druga przerwa techniczna w tym secie przy prowadzeni Polaków!

• 15-15 - Nieskuteczny blok Polaków. Piłka wędruje na aut.

• 15-14 - Atomowy serwis Kubiaka! Wreszcie mamy punkt z zagrywki!

• 13-14 - Dawid Konarski odbija się od rosyjskiej ściany. Kolejny atak biało-czerwonych zablokowany.

• 13-13 - Niestety zagranie psuje również Fabian Drzyzga.

• 13-12 - Kliuka myli się w polu zagrywki!

• 12-11 - Bieniek znowu popisuje się świetnym atakiem ze środka!

• 10-10 - Jeden z najlepszych polskich zawodników na boisku - Dawid Konarski, punktuje kolejny raz!

• 9-10 - Rywale bez problemu odbierają mocne zagrywki Polaków i kolejny raz skutecznie kontrują.

• 9-9 - Bardzo mocny atak Rosjan ze środka drugiej linii.

• 9-8 - Rafał Buszek rehabilituje się za poprzednią akcję i tym razem przepycha piłkę na połowę boiska Rosjan.

• 8-8 - Rafał Buszek zablokowany na lewym ataku. Lewe skrzydło nie istnieje od początku spotkania.

• 8-7 - Atomowy atak Bartłomieja Lemańskiego! Na przerwę techniczną schodzimy z prowadzeniem.

• 7-7 - Kolejny błąd Kubiaka, niestety mamy już remis.

• 7-6 - Lemański zatrzymany przez Rosjan. Rywale tracą już tylko jeden punkt.

• 7-4 - Mocny atak Wołkowa zablokowany przez Konarskiego! Dawid zaczyna grać coraz lepiej!

• 6-4 - Dawid Konarski coraz odważniej na prawym ataku!

• 5-3 - Coraz lepiej zaczyna wyglądać nasz blok! Konarski obija ręce rywala i odskakujemy na dwa punkty!

• 4-3 - Myli się Zhigalov! Zagranie w antenkę daje punkt Polakom.

• 3-3 - Michał Kubiak znów zablokowany. Polacy zaczynają powtarzać błędy z drugiego seta.

• 3-1 - Zawodnik Sbornej zagrywa w siatkę!

• 2-1 - Kolejna dobra zagrywka Konarskiego, niestety tym razem Rosjanie sobie z nią radzą i skutecznie kontrują.

• 2-0 - Świetna obrona Kubiaka i potężny atak Bieńka!

• 1-0 - Zaczyna się bardzo dobrze! Konarski pokonuje potrójny blok!

• 3. set: Drugi set do zapomnienia. Rozpoczynamy trzecią partię. Dawid Konarski na zagrywce.

• 17-25 - Koniec seta! Rosjanie demolują reprezentację Polski. W setach już 0-2.

• 17-24 - Polacy wciąż w grze. Do odrobienia jednak aż 7 punktów.

• 16-24 - Buszek dobrze przyjmuje zagrywkę Antipkina, nie kończymy jednak ataku a rywale skutecznie kontrują. Piłka setowa dla Rosji.

• 16-22 - Kolejny błąd zawodnika "Sbornej", tym razem zepsuta zagrywka.

• 15-21 - Rosjanie wpadają w siatkę i dają nam kolejny punkt.

• 14-21 - Kovalev psuje zagrywkę. Punktujemy tylko po błędach rywala.

• 13-21 - Nasz zespół kompletnie rozbity. Blok i przyjęcie nie istnieją.

• 13-20 - Śliwka najpierw zdobywa punkt bardzo mocnym atakiem, by następnie zepsuć zagrywkę.

• 12-19 - Lemański nie trafia w czystej sytuacji.

• 12-17 - Rosjanie w coraz bardziej komfortowej sytuacji. Polska przegrywa w każdym elemencie gry. Trener Di Giorgi bierze kolejny czas.

• 12-16 - Konarski atakuje po rękach rosyjskiego bloku i przy odrobinie szczęścia odrabiamy jeden punkt straty.

• 11-16 - Zepsuta kiwka Polaków. Wołkow przepycha piłkę na naszą stronę. Na drugą przerwę techniczną schodzimy tracąc aż 5 punktów do rywali.

• 10-14 - Skrzydła Rosjan znowu punktują, a rywale utrzymują cztery punkty przewagi.

• 9-13 - Kolejny autowy atak Polaków. Konarski znów daje punkt Rosji.

• 9-12 - Cały czas tracimy trzy punkty do rywali.

• 8-11 - Rosyjski blok zatrzymuje atak Konarskiego.

• 8-10 - Buszek po skosie przebija blok Rosjan.

• 7-10 - Kubiak zagrywa w aut. Kolejna zepsuta zagrywka Polaków.

• 6-9 - Kliuka kolejny raz skutecznie atakuje na skrzydle.

• 6-8 - Wołkow trafia prosto w siatkę. Odrabiamy straty.

• 5-8 - Statystyki pokazują, że skrzydła naszej reprezentacji w ogóle nie funkcjonują. Na szczęście atakujemy jeszcze środkiem.

• 7-9 - Potężny atak Kubiaka!

• 4-8 - W grę Polaków wkrada się coraz więcej chaosu. Na pierwszą przerwę techniczną w drugim secie schodzimy a czterema punktami straty.

• 3-7 - Piłka po bloku Rosji trafia w antenkę. Trener rywali bierze challenge, sędziowie po namowach przyznają punkt "Sbornej".

• 3-6 - Atakujący Rosji przełamuje blok biało-czerwonych, znowu trzy punkty straty.

• 3-5 - Kolejne słabe przyjęcie Polaków. Tym razem ratuje nas jednak błąd Kovaleva.

• 2-5 - Niestety Konarski również myli się w polu serwisowym.

• 2-4 - Rosjanie psują zagrywkę. Zaczynamy odrabiać straty.

• 1-4 - Trener Di Giorgi bierze czas. Gra Polski wygląda coraz gorzej.

• 1-4 - Polska nie radzi sobie z atakami rywali.

• 1-3 - Wołkow posyła bombę. Zagrywka z prędkością 98 km/h trafia jednego z Polaków.

• 1-1 - Buszek tym razem się rehabilituje i radzi sobie z podwójnym blokiem.

• 0-1 - Zaczyna się źle. Rafał Buszek atakuje w antenkę.

• 2. set: Rozpoczynamy drugiego seta! Polacy muszą zdecydowanie poprawić przyjęcie i skuteczność w ataku. Zaczyna Rosja.

• 22-25 - Rosjanie kończą seta asem serwisowym! Przegrywamy 0-1.

• 22-24 - Rosjanie radzą sobie z mocną zagrywką Bieńka i zdobywają punkt. Piłka setowa dla naszych rywali.

• 22-23 - Rosjanie w aut! Wchodzimy w decydującą fazę pierwszego seta. Bieniek na zagrywce.

• 21-22 - Świetny skrót Buszka! Rosjanie przyjmują i atakują... w aut!

• 20-22 - Bieniek przedziera się przez podwójny blok Rosjan!

• 19-22 - Trener biało-czerwonych bierze kolejny czas, znów nie funkcjonuje nasze przyjęcie.

• 19-21 - Dawid Konarski myli się na zagrywce, piłka wędruje w aut, a rywale znów uciekają na dwa punkty.

• 18-20 - Dobry flot Lemańskiego. Rosjanie radzą z nim sobie jednak całkiem nieźle i zdobywają kolejny punkt.

• 18-19 - Zaczynają się mylić również Rosjanie! Odrabiamy straty.

• 16-19 - Coraz gorzej funkcjonuje polskie przyjęcie. Bartosz Kurek znowu trafia w aut i schodzi z boiska, w jego miejsce Rafał Buszek.

• 16-18 - Kolejna dobra zagrywka Rosjan i kolejny zepsuty atak Kurka. Rywale odskakują na dwa punkty.

• 16-17 - Wołkow trafia zagrywką Zatorskiego. Trener De Giorgi bierze czas.

• 16-16 - Kolejny bardzo słaby atak Bartosza Kurka. Znowu mamy remis...

• 16-15 - Po długiej wymianie piłek i słabym ataku Bartosz Kurka Rosjanie zdobywają kolejny punkt. Wołkow na zagrywce.

• 16-14 - Lemański atakuje na czystej siatce i na drugą przerwę techniczną również schodzimy z prowadzeniem!

• 15-12 - Kapitalny atak Bartosz Kurka z drugiej linii!

• 14-12 - Kovalev skutecznie blokuje atak Kubiaka.

• 14-11 - Lemański blokuje atak Rosjan! Uciekamy Rosji na dwa punkty!

• 13-11 - As serwisowy Bieńka! Sędzia początkowo przyznał punkt Rosji ale po challengu zmienił decyzję!

• 12-11 - Kubiak wygrywa pojedynek na siatce, dobrze zagrywamy i blokujemy zawodnika Rosjan. Wychodzimy na prowadzenie.

• 10-10 - Rosjanie radzą sobie z naszą zagrywką, a Kliuka dobrze atakuje.

• 10-9 - Kurek bardzo dobrze atakuje ze skrzydła.

• 9-9 - Kolejny raz mylimy się w polu serwisowym, znowu remis.

• 9-8 - Doskonałe zachowanie Dawida Konarskiego przy siatce i kolejny zdobyty punkt.

• 8-7 - Fantastyczny atak Bartosza Kurka! Na pierwszą przerwą techniczną schodzimy z prowadzeniem!

• 7-7 - Na zagrywce niestety myli się również Michał Kubiak.

• 7-6 - Rosjanie popełniają kolejny błąd serwisowy!

• 6-5 - Ilia Własow z powodu kontuzji kostki, której nabawił się przy wyskoku do bloku, opuszcza boisko i zostanie przetransportowany do szpitala.

• 6-5 - Sędzia po protestach Polaków zmienia swoją decyzję i po challengu przyznaje punkt Polsce!

• 5-6 - Pierwszy challenge w tym spotkaniu. Sędzia przyznaje punkt Rosji.

• 5-4 - Jeden z zawodników Rosjan próbując zablokować Konarskiego nabawił się groźnie wyglądającego urazu kostki.

• 5-4 - Dwie świetne akcje Polski z rzędu. Konarski punktuje i wyprowadza nas na prowadzenie.

• 3-4 - Nieudana zagrywka Bartosza Kurka.

• 2-2 - Świetne rozegranie do Konarskiego i mamy remis!

• 0-2 - Polacy gubią się w ataku. Rosjanie skutecznie kontratakują.

• 1. set: 0-1 - Zagrywka Lemańskiego. Rosjanie udanie odbierają i atakują.

• Na turniej finałowy w Brazylii poleci pięć najwyżej sklasyfikowanych zespołów w tabeli. Stawkę finalistów uzupełnią gospodarze. Przed ostatnimi meczami z Rosją, USA i Iranem Polacy są na 6. miejscu.

• W ostatni weekend Polacy przegrali z Brazylijczykami oraz Bułgarami, wygrywając jedynie z Kanadą (3-1). Rosjanie natomiast po ciężkim starciu wygrali z Włochami, a przegrali z Francją i Stanami Zjednoczonymi.

• Zapraszamy na relację spotkania Ligi Światowej Polska - Rosja! Początek meczu o 20.25!