21:25. Koniec! ZAKSA wygrywa 3:0 w drugim meczu w Lidze Mistrzów w tym sezonie!

18:23. Potężny atak Bieńka ze środka. Aż zabolał go bark.

16:20. Rychlicki wykorzystał nieskończony atak Konarskiego.

• 3 set

12:18. Konarski trafia! ZAKSA zmierza po zwycięstwo!

• 3 set

7:11. Pojawiają się pierwsze uśmiechy na twarzach zawodników z polskiego klubu. Oby nie za wcześnie.

• 3 set

6:8. ZAKSA odzyskała prowadzenie. Przerwa techniczna.

• 3 set

5:4. Bieniek i Buszek nie skończyli swoich ataków. Belgowie na prowadzeniu...

• 3 set

3:3. Udany atak Rychlickiego.

• 2 set

22:25. Koniec! ZAKSA prowadzi w Belgii już 2:0!

• 2 set

22:24. Zepsuta zagrywka gospodarzy. Piłka setowa dla ZAKSY!

• 2 set

19:20. Skuteczny atak gości. Znów zapowiada się emocjonująca końcówka.

• 2 set

14:16. Fantastyczny blok Wiśniewskiego!

• 2 set

14:14. Bruno przysparza ZAKSIE dzisiaj dużo kłopotów. Kolejny skuteczny atak i remis...

• 2 set

10:13. ZAKSA wciąż utrzymuje kilku punktowe prowadzenie.

• 2 set

5:9. Deroo zatrzymany przez pojedynczy blok.

• 2 set

2:6. Pierwsza przerwa techniczna.

• 2 set

1:5. Belgowie zdobyli wreszcie pierwszy punkt. Mieli szansę na drugi, ale musieli oddać piłkę bez ataku. To się zemściło.

• 2 set

0:4. Doskonały początek ZAKSY! Rywale mylą się w ataku! A goście są skuteczni! Castallani musiał wziąć przerwę.

• 1 set

22:25. Konarski skończył seta! Trzeba jednak przyznać, że ten set do najłatwiejszych nie należał.

• 1 set

22:24. Deroo z lewego skrzydła! Jest piłka setowa dla ZAKSY!

• 1 set

20:21. Wreszcie przypomniał o sobie Rafał Buszek! Dobry atak.

• 1 set

18:18. Zapowiada się emocjonująca końcówka seta. Castellani chce udowodnić De Gorgiemu, że jest lepszym trenerem. W końcu on też ubiegał się o fotel trenera reprezentacji Polski.

• 1 set

14:16. Blok! Dwupunktowe prowadzenie ZAKSY!

• 1 set

14:14. Gospodarze dogonili mistrzów Polski! Za mało skuteczności w ataku w ostatnich akcjach.

• 1 set

9:12. Daniel Castellani poprosił o czas.

• 1 set

6:8. Bardzo udany początek naszych siatkarzy. Prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

• Zaczęli!

• W pierwszym meczu ZAKSA pokonała BBSK Stambuł 3:0!

• Trenerem gospodarzy dzisiejszego meczu jest Daniel Castellani, były selekcjoner reprezentacji Polski i szkoleniowiec ZAKSY.

• Druga kolejka siatkarskiej Ligi Mistrzów. Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle! Mistrzowie Polski są zdecydowanym faworytem tego meczu.