Siatkówka. Polska przegrywa z Czechami na początek Memoriału Huberta Wagnera

0 : 3
Relacja
Szczegóły
Komentarze
Tabela
Od?wie?
24
25:27 Koniec meczu. Czesi zdobyli ostatni punkt dzięki zagrywce w taśmę. Ignaczak nie zdążył do piłki.


23:23 Punkt za punkt. Robi się nerwowo...


20:20 A jednak! Polacy zaczęli bronić i jest remis!


14:18 Czesi prowadzili dwoma punktami przed przerwą techniczną, a po niej zdobyli dwa kolejne. Polski atak gra bardzo słabo. Rywale bronią swobodnie.


13:13 Piotr Gruszka na boisku i od razu atak jest skuteczny. Zaatakował po prostej z prawego skrzydła, jeszcze zachaczył palce rywala.


7:9 Polskie prowadzenie skończyło się jeszcze przed pierwszą przerwą techniczną. To był chyba tylko chwilowy przestój Czechów. Rywale przełamują polski blok. Przed chwilą punktował Stoch.


5:4 Ależ wymiana. Żaden z zespołów nie potrafił jej skończyć. Pełno było plasowania, przebijania, Czesi wyciągali piłkę zza antenki. Skończyło się na czterech odbiciach Polaków...


4:2 Niewielkie prowadzenie Polaków. Biało-czerwoni chyba poprawili grę w ataku. Teraz to oni zaczynają obijać czeski blok.


0:1 Czesi zaczęli trzeciego seta tak jak skończyli drugiego - od punktu zdobytego po obiciu bloku.


III set


18:25 Seria błędów Polaków i seta łatwo wygrali Czesi. Grzegorz Kosok nie potrafił skończyć ataku. Po tym Polacy obronili jedną piłkę setową, ale po chwili Platenik odbił piłkę od rąk polskiego bloku.


13:20 Czesi wygrywają długie wymiany, których Polacy nie potrafią skończyć. Andrea Anastazi miesza składem, ale to nie pomaga.


10:16 Czesi są lepsi chyba w każdym elemencie. Stoch przed momentem z ogromną siłą nabił polski blok. Polacy nie mają pomysłu na odwrócenie losów meczu. Jeśli go nie znajdą, szybko się to skończy.


6:9 Znów Polacy stracili kilka punktów, przed pierwszą przerwą techniczną i mają kłopot. Zwłaszcza w przyjęciu i w ataku. Czesi świetnie przesuwają się blokiem.


3:5 Punkt za punkt od początku seta, ale przed momentem Marcin Możdżonek źle przyjął. Piłka przeleciała przez siatkę i jeden z Czechów "wbił gwóźdź" w polską część boiska.


II set


21:25 Znów kończymy błędem. Czesi na razie grają lepiej, przede wszystkim spokojniej.


17:22 Polacy trzy razy próbowali atakować, trzy razy piłka wracała na ich stronę. Gdy w końcu przebili piłkę za siatkę to Czesi ją podbili, a Platenik zaatakował po rękach polskich siatkarzy.


15:18 Żygadło dotknął siatki przy rozegraniu i Polacy wciąż nie znaleźli sposobu na dogonienie rywali. Czasem zbliżają się na dwa punkty, by po chwili, po własnych błędach znów pozwolić rywalom uciec.


9:13 Czesi spokojnie rozgrywają i utrzymują przewagę. Polacy lekko zagrywają i rywale nie mają kłopotów z rozegraniem piłki. Przed momentem na pojedynczym bloku huknął Platenik.


4:8 Seria błędów Polaków i Czesi wychodzą na kilkupunktowe prowadzenie. Rywale potrafią wykorzystać słabą grę naszych siatkarzy.


3:2 Zaczęli. Na razie punkt za punkt. Obie drużyny świetnie grają w przyjęciu.


20:29 Rozpoczęcie meczu nieco się przesunie, bo wcześniej Włosi i Rosjanie zagrali pięciosetowy mecz. Wygrali 3:2 ci pierwsi.


20:22 Mecz rozpocznie się o 20.30


Informacje
Memoriał Huberta Wagnera 2011 -
Piątek 26.08.2011 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
3 S
Wynik
Polska
21
18
25
0
Czechy
25
25
27
3
Składy i szczegóły
Polska
Polska: Żygadło, Jarosz, Kosok, Możdżonek, Ruciak, Kurek, Ignaczak (libero) oraz Świderski, Kubiak, Gruszka, Drzyzga, Nowakowski
Czechy
Czechy: Tichacek, Stokr, Popelka, Platenik, P.Konecny, Vesely, Krystof (libero) oraz Mach, D. Konecny
Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia