Final Six Ligi Światowej. Brazylia przegrała z Kubą

• środa, 04 lipca 2012
  • W czwartek Brazylia zagra z Polską o godz. 16.30. Jeśli przegra, straci szanse na zwycięstwo w Lidze Światowej.

• 25:22 Kuba pokonała Brazylię! Messa skutecznie zaatakował ze środka.

• 24:21 Myli się Thiago i Kubańczycy mają piłkę meczową.

• 23:20 Wallace myli się w ataku!

• 22:20 Sepede potężnie atakuje z drugiej linii, Brazylijczycy protestują, że ten przekroczył linię trzeciego metra. Racji nie mieli.

• 20:18 Wallace przechodzi pod siatką i Brazylia traci punkt. Kuba utrzymuje przewagę.

• 18:16. Rezende znów zirytowany. Jego siatkarze roztrwonili przewagę, a teraz po ataku Kubańczyków tracą nawet dwa punkty. Znów czeka nas zacięta końcówka seta.

• 16:15 prowadzą Kubańczycy na drugiej przerwie technicznej w secie trzecim.

• 13:13 Leon niszczy Dantego zagrywką i mamy remis!

• 11:12. Kubańczycy odrabiają straty. Po ataku Leona jest to już tylko punkt.

• 7:11 Trener Kubańczyków bierze czas, bo jego siatkarze po dwóch dobrych setach nagle oddają pola rywalom. W trzecim secie tracą już cztery punkty.

• 5:8 Najpierw Brazylijczycy zatrzymali Leona, a w dwóch kolejnych akcjach świetnie rozgrywał Bruno. Po ataku Wallace'a Brazylijczycy prowadzą trzema punktami na drugiej przerwie technicznej.

• 26:24 i drugi set dla Kuby Najpierw Wallace serwuje w siatkę, a chwilę później Kubańczycy zatrzymują atak rywali i wygrywają seta.

• 24:24 Bell nie kończy ataku, w kontrze odpowiada Wallace.

• 24:23 Trener Kubańczyków bierze czas, bo rywale doszli na punkt.

• 23:20. Brazylijczycy znów zniwelowali przewagę Kuby do dwóch punktów, ale potem Thiago zaserwował w aut.

• 21:16 Bell niszczy brazylijską obronę zagrywką. Tego seta Kubańczycy nie powinni już oddać.

• 19:14 Murilo atakuje po skosie w aut. Nie może pogodzić się z decyzją sędziów, ale powtórki pokazały, że siatkarz nie miał racji.

• 16:12 Wallace najpierw zaserwował asa, szczęśliwego, bo piłka przewinęła się na siatce, a chwilę później uderzył w siatkę. Cztery punkty przewagi Kuby na drugiej przerwie technicznej.

• 15:10 Brazylijczycy doszli na dwa punkty, ale następnie Kuba zadała dwa mocne ciosy, a w kolejnej akcji błąd popełnili Brazylijczycy i rywale znów odskakują na pięć punktów. Rezende bierze czas.

• 11:7 Kubańczycy nadal dominują. Grają rewelacyjnie w obronie, nie pozwalają Brazylijczykom złapać rytmu.

• 8:4 Kubańczycy zdobyli cztery punkty z rzędu i znów odskoczyli rywalom na pierwszej przerwie technicznej w secie drugim.

• 3:3 Zacięty początek drugiego seta. Brazylijczycy powoli się rozkręcają, na początku nie dają Kubańczykom odskoczyć.

• Kuba wygrywa pierwszego seta z Brazylią 25:19. Brazylijczycy obronili trzy piłki setowe, przy czwartej wyrzucili serwis w aut.

• 22:15 Brazylijczycy strat nie są w stanie odrobić. Co dojdą na pięć punktów, to zostają skarceni potężnym atakiem Kubańczyków. A po chwili Leon serwuje asa!

• 18:12 Bell już pięciokrotnie zdobywał punkty atakiem, jeden blokiem. Brazylijczycy nie mają na niego sposobu. Rezende bierze drugą przerwę na żądanie.

• 16:11 wysokie prowadzenie Kubańczyków na drugiej przerwie technicznej.

• 14:10 Bell mija blok, atakuje w szósty metr, gdzie nie było żadnego Brazylijczyka. Kubańczycy utrzymują przewagę.

• 13:8 Murilo nie radzi sobie z przyjęciem, a wściekły Bernardo Rezende bierze czas. Jego reprezentacja przegrywa z Kubą w pierwszym secie już pięcioma punktami.

• 10:6 Rośnie przewaga Kubańczyków, którzy grają kombinacyjnie, dużo atakują ze środka.

• 8:5 Dobry początek seta w wykonaniu Kubańczyków. Na pierwszej przerwie technicznej mają trzypunktową zaliczkę.

• 2:2 Zacięty początek pierwszego seta. Brazylijczycy pudłują z zagrywki.