3 : 1
Komentarze
Od?wie?
27
25:19 Fatalny błąd przy wystawie na koniec meczu. Włosi pod koniec meczu, tak jak na początku, byli nie do zatrzymania.

21:16 Włosi kontynuują obijanie francuskiego bloku i zbliżają się do półfinału.

15:12 Niesłychane! W ciągu kilku ostatnich minut Włosi zdobyli 10 punktów a ich rywale zaledwie 2...

12:12 I już remis. Włosi poprawili skuteczność ataku, zaczęli obijać blok rywali i wyrównali.

5:10 Włosi nie wiedzą jak zatrzymać rywali. Francuzi podbijają ich ataki, a następnie bezbłędnie kończą wymianę.

4:6 Francuzi rozpoczęli seta z impetem, choć po przegranych dwóch pierwszych setach meczu i trzecim wygranym na przewagi stracili już szansę na wyprzedzenie w tabeli USA.

IV set

25:27 Ależ końcówka trzeciego seta! Piłkę setową mieli Francuzi, potem Włosi byli o punkt od półfinału, ale zostali zatrzymani blokiem. Ostatecznie skutecznie zaatakowali Francuzi. Mecz się wyrównał. Francuzi poprawili blok i zagrywkę.

23:22 A jednak! Emocjonująca końcówka i błędy Francuzów. Atak Le Roux autowy i Włochom brakuje dwóch punktów do półfinału!

17:20 W trzecim secie jest odwrotnie niż w dwóch poprzednich. To Włosi nie mogą dogonić rywali.

12:16 druga przerwa techniczna też dla Francji. A rezerwowy Le Roux gra świetnie. Ma juz na koncie pięć bloków, a ostatni punkt zdobył atakiem.

9:12 Le Roux blokuje Włochów. Wreszcie we francuskim zespole zaczął funkcjonować ten element gry i rywale Włochów budują przewagę.

7:8 Francuzi po raz pierwszy na przerwie technicznej prowadzą, bo w trzecim secie rozpoczęli od gry punkt za punkt.

III set

25:20 Alessandro Fei kończy set mocnym atakiem. Włosi wciąż dominują na parkiecie.

20:15 Francuzi potrafią obronić bardzo trudną piłkę, ale albo nie kończą ataku, albo natykają się na skuteczny blok. W dodatku sędziowie już trzy razy pomylili się na korzyść gospodarzy. Rozpaczliwe gesty trenera Francji nie dają rezultatu.

16:10 Włosi popełniają więcej niewymuszonych błędów niż rywale, ale nadrabiają to świetną grą. Oprócz doskonałego ataku świetnie funkcjonuje też włoski blok. Francja nie zdobyła w ten sposób żadnego punktu.

12:8 Savani nie zwalnia tempa i punktuje atakami ze skrzydeł. Bez problemu mija francuski blok.

8:5 Alessandro Fei zaliczył pierwszy as serwisowy dla Włochów w meczu. Francuzi wciąż nie potrafią znaleźć odpowiedzi na grę rozpędzonych gospodarzy.

2:0 Włosi zaczynają od prowadzenia. Mastrangelo w pojedynkę zablokował rywala.

II set

25:18 Francuzi rozbici w pierwszym secie. Włosi, którzy mimo wygranej z USA mieli ujemny bilans małych punktów, już wyszli na plus.

22:17 Włosi doskonale punktują. Ich ataki są mocne i nawet jeśli Francuzi je podbiją to nie są w stanie rozegrać ataku, a powtórka gospodarzy jest zabójcza. Doskonale gra Savani, który skutecznie zaatakował już dziewięć razy.

19:14 Świetnie bronią Włosi. Samica zatrzymany blokiem.

16:11 Włosi idą jak burza. Mają solidną przewagę na drugiej przerwie technicznej, popełniają mało błędów i już trzy razy zatrzymali rywali blokiem.

7:3 Świetnie rozpoczęli Włosi, których pociągnął Savani. Cztery punkty włoskiego siatkarza atakiem i gospodarze wysoko prowadzą.

0:1 Już zaczęli grać. Pierwszy punkt dla Francuzów.