Prasa po Polska - Serbia: To by這 wykonywanie wyroku

Przez pierwsze dwa sety to nie by豉 walka, to by這 wykonywanie wyroku na naszej dru篡nie. Serbki wprost zdemolowa造 zesp馧 trenera Alojzego 安iderka - tylko takie rzeczy mo積a wyczyta w pi徠kowej prasie po odpadni璚iu polskich siatkarek w 獞ier熠inale mistrzostw Europy.
Gazeta Wyborcza: Serbskie lanie. Z這tka wracaj do domu?

Nie b璠zie kolejnego podium mistrzostw Europy. Wyra幡ie s豉bsze, momentami niemi這sierne obijane polskie siatkarki przegra造 獞ier熠ina z Serbi 0:3. Kibice bior帷y siatk闚k sercem a nie rozumem liczyli na pi徠y z rz璠u p馧fina Euro. Sporym grupom 鄉ia趾闚, a cz窷 z nich ruszy豉 za bia這-czerwonymi do Serbii, marzy這 si nawet trzecie w ostatnich latach z這to. Je郵i w oczach Polek nie by這 strachu, to na pewno bezradno嗆.

Polska: Serbska lekcja dla polskich siatkarek?

Polskie siatkarki nie zdob璠 tytu逝 jak w 2003 czy w 2005 roku, nie powt鏎z nawet sukcesu z υdzi z 2009 r., kiedy zdoby造 br您. Przez pierwsze dwa sety to nie by豉 walka, to by這 wykonywanie wyroku na naszej dru篡nie. Serbki wprost zdemolowa造 zesp馧 trenera Alojzego 安iderka.

Rzeczpospolita: Smutny powr鏒 z niczym?

Polki przegra造 z Serbi 0:3 w 獞ier熠inale mistrzostw Europy i wracaj z Belgradu niepewne swych olimpijskich los闚. Tylko awans do fina逝 dawa prawo startu w Pucharze 安iata w Japonii, gdzie jesieni rozpocznie si walka o igrzyska w Londynie. Kiedy z Serbi wygrywali鄉y, a trener Zoran Terzi k豉nia si nisko Andrzejowi Niemczykowi i podkre郵a klas Ma貪orzaty Glinki. Ale w polskiej 瞠雟kiej siatk闚ce zmieni這 si du穎.

Przegl康 Sportowy: Nie mia造 szans?

Ten mecz rozegra si w g這wach. Wygra ta dru篡na, kt鏎a wytrzyma wojn nerw闚 - zapowiada豉 przed spotkaniem z Serbi Katarzyna Skowro雟ka-Dolata. Wczoraj w hali Pionir w Belgradzie tylko ona stan窸a na wysoko軼i zadania. Zdoby豉 21 punkt闚, mocno zagrywa豉, ko鎍zy豉 ataki i pr鏏owa豉 jak mog豉 mobilizowa mniej do鈍iadczone kole瘸nki. Nie pomog這. Polkom zabrak這 wiary, determinacji i przede wszystkim umiej皻no軼i, by zatrzyma faworyzowane gospodynie.

Super Express: Koniec marze o medalu?

Najpierw by造 trzy zwyci瘰twa grupowe nad s豉biutkimi rywalkami. Kiedy jednak przysz這 do prawdziwej wojny, polskie siatkarki 豉two pad造 w konfrontacji z Serbkami. Gospodynie mistrzostw Europy rozbi造 nas wczoraj 3:0 i bez trudu awansowa造 do p馧fina逝.

Fakt: Walczy造 tylko w jednym secie?

Kl瘰ka siatkarek w meczu o p馧fina mistrzostw Europy. Serbki du穎 lepsze! Pierwszy set wygl康a fatalnie. Tylko w tej partii Serbki zdoby造 sze嗆 punkt闚 blokiem - Polki 瘸dnego! W drugim secie nie by這 lepiej.

Odmieniona kadra siatkarek. Poznaj nowe zawodniczki (ZDJ犴IA)?

Po meczu z Serbi: Wszystko na opak!?