Liga Światowa. Sztab polskiej reprezentacji wściekły po meczu z Rosją. Źle policzono punkty! "Do liczydeł wróćmy!"

1 : 3
Informacje
Liga Światowa 2016 - Mecze Polaków
Sobota 25.06.2016 godzina 20:10
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
3 S
4 S
Wynik
Polska
17
20
25
15
1
Rosja
25
25
20
25
3
Składy i szczegóły
Polska
Nowakowski, Konarski, Kurek, Kłos, Łomacz, Kubiak, Możdżonek, Buszek, Bednorz, Kubiak, Bieniek, Woicki, Szalpuk, Wojtaszek (libero), Zatorski (libero)
Rosja
Grankin, Wolwicz, Muserski, Kliuka, Tietiuchin, Wierbow, Kowaliew, Markin, Wołkow, Aszczew, Diwis, Gucaljuk, Poletajew, Jermakow (libero), Wierbow (libero)
W sobotę Polska przegrała 1:3 z Rosją, ale zdaniem przedstawiciela polskiej kadry jeden z setów się właściwie nie zakończył. "Drugi set zakończył się wynikiem 24:20. Od pierwszej przerwy technicznej interweniowaliśmy, że wynik jest nieprawidłowy, jednak ostatecznie supervisor nie zmienił wyniku. Do liczydeł wróćmy, bo my chcemy grać w siatkówkę" - napisał na Twitterze Oskar Kaczmarczyk, szef banku informacji polskiej reprezentacji.
Według Kaczmarczyka supervisor winą za złe liczenie punktów obarczył... Polaków. "W hotelowych kuluarach poinformował, że błąd popełniliśmy my domagając się poprawy wyniku "po cichu", a nie zatrzymując grę na 10 minut, robiąc przy tym pośmiewisko i szopkę przy tych wszystkich kibicach, którzy nie mieliby zielonego pojęcia o co chodzi" - napisał Kaczmarczyk. "Ponieważ nikt - oprócz kompletu statystyków - nie zauważył błędnego wyniku ten pan postanowił nie reagować i pozwolić na zakończenie seta wbrew regulaminowi" - dodał.Facet, który od auta woli hulajnogę, dwaj miłośnicy Harry'ego Pottera i fan Jana Matejki [SYLWETKI SIATKARZY]