Siatkówka. Mariusz Wlazły nie zagra już w reprezentacji Polski

Po ostatniej rozmowie trenera polskiej kadry Stephane'a Antigi i jednego z niegdysiejszych liderów biało-czerwonych Mariusza Wlazłego, sprawa jest definitywnie zamknięta - Wlazły dla Polski już nie zagra, donosi ?Przegląd Sportowy?
Niektórzy mogli liczyć na to, że zobaczą atakującego w składzie na igrzyskach w Rio. Antiga jednoznacznie ucina jednak temat:

- Sprawa jest zamknięta od trzech miesięcy. Powiedział, że definitywnie do reprezentacji nie wróci - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Wlazły po raz ostatni zagrał w reprezentacji na MŚ w 2014 r. Zdobył złoty medal i zakończył karierę międzynarodową. Byli jednak tacy, którzy wierzyli, że siatkarz PGE Skry Bełchatów skusi się na bilet do Rio de Janeiro.

Wygląda na to, że tak się nie stanie. Ale nie jest jeszcze powiedziane, że Polacy w ogóle pojadą na igrzyska. Na przełomie maja i czerwca Polska zagra w Japonii w turnieju kwalifikacyjnym. Biało-czerwoni zmierzą się w Tokio z Kanadą, Francją, Japonią, Chinami, Wenezuelą, Iranem i Australią.Jaka śliczna! Najpiękniejsza sędzia piłkarska w Polsce
Czy chciałbyś powrotu Wlazłego do kadry?