Sport.pl

Andrzej Niemczyk jest przytomny i przechodzi badania

Andrzej Niemczyk jest przytomny i przechodzi kompleksowe badania - poinformował Polski Związek Piłki Siatkowej na swojej stronie internetowej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Informacje te przekazała Małgorzata Niemczyk, córka byłego trenera reprezentacji Polski w siatkówce kobiet i była reprezentantka. Wyniki tych badań powinny być znane pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego. Wtedy zostaną podjęte dalsze decyzje o sposobie leczenia.

W sobotę wieczoru na profilu Niemczyka na Facebooku pojawiła się informacja o ciężkim stanie zdrowia. - Lekarze określają go jako krytyczny, kto wierzy w Boga niech się pomodli za niego, a wszyscy pozostali trzymajmy mocno kciuki jak podczas każdych zwycięskich meczów jego drużyny - poinformowano. Trafił do szpitala w ubiegłą sobotę z podejrzeniem zapalenia płuc, lecz jego stan się pogorszył od tego czasu.

Niemczyk ma 72 lata. Największe sukcesy odnosił z reprezentacją Polski siatkarek. W 2003 i 2005 r. zdobył z drużyną dwa tytuły mistrza Europy. W 2006 r. podał się do dymisji.

Więcej o:
Komentarze (3)
Andrzej Niemczyk jest przytomny i przechodzi badania
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 2 razy 0

  "przechodzi badania wyniki będą na początku przyszłego tygodnia, podjęta będzie decyzja o sposobie leczenia"
  "stan jest krytyczny"

  czy autor tego artykułu zauważył że wypisuje wzajemnie sobie zaprzeczające idiotyzmy???

  ps. dla Pana Andrzeja serdeczne życzenia powrotu do zdrowia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX