Andrzej Wrona relacjonuje siatkarskie kwalifikacje do igrzysk olimpijskich na Snapchacie Sport.pl

Andrzej Wrona, mistrz świata w siatkówce mężczyzn z 2014 roku, zrelacjonuje przebieg europejskich kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w aplikacji Snapchat specjalnie dla Sport.pl. Użytkownicy obserwujący Sport.pl na Snapchacie będą mogli zobaczyć kulisy turnieju, który rozgrywany będzie w dniach 5-10 stycznia br. w Berlinie.
- Bardzo cieszę się, że będę mógł relacjonować berliński turniej na Snapchacie Sport.pl. W krótkich materiałach wideo spróbuję pokazać to, czego kibice nie zobaczą nigdzie indziej - kulisy treningów i meczów, czyli życie sportowca podczas dużej i ważnej imprezy - tłumaczy Andrzej Wrona. Kibice mogą podpowiadać siatkarzowi, co chcieliby zobaczyć wykorzystując hashtag #sportPLKracze w mediach społecznościowych. - Śledźcie kanał Sport.pl na Snapchacie, komentujcie i podpowiadajcie mi, co chcecie zobaczyć w nagraniach. Wszystkie wpisy będę starał się śledzić na bieżąco - mówi Andrzej Wrona.

Na Snapchacie Sport.pl użytkownicy będą mogli śledzić kulisy spotkań biało-czerwonych, którzy w fazie grupowej zagrają kolejno z Serbią (5 stycznia), Belgią (7 stycznia) i Niemcami (8 stycznia). Na XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie pojadą tylko zwycięzcy turnieju, którego finał odbędzie się 10 stycznia br.- Wokół aplikacji mobilnych i innych form najbardziej angażujących użytkowników skupi się w sieci sportowy świat w 2016 roku. Spodziewamy się, że ponad połowa użytkowników Sport.pl będzie śledzić wydarzenia sportowe za pomocą smartfonów. Jako mobilny lider serwisów sportowych w Polsce nie mogliśmy przejść obojętnie obok tych danych, dlatego zaprosiliśmy Andrzeja Wronę do współpracy przy tworzeniu jednego z naszych kanałów mobilnych podczas turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie. Będzie to pierwsza tego typu akcja przeprowadzona w Polsce - mówi Marlena Jezierska, dyrektor rozwoju biznesu i marketingu Sport.pl.

Redakcja Sport.pl korzysta z aplikacji Snapchat od czerwca 2015 roku. Dziennikarze Sport.pl, m.in. Paweł Wilkowicz i Michał Zachodny, pokazują za pośrednictwem aplikacji kulisy największych imprez sportowych i prezentują najważniejsze informacje ze świata sportu. Dotychczas na Snapchacie Sport.pl użytkownicy mogli obserwować m.in. kulisy meczów kadry Adama Nawałki, losowania grup Euro 2016, EuroBasketu we Francji, oraz spotkań piłkarskiej ekstraklasy, a także codzienną pracę redakcji.

Zeskanuj duszka lub dodaj Sport.pl przez wyszukiwanie wpisując "Sport.pl"