Liga Światowa. Polacy okradzeni w drodze do Kazania

Reprezentacja Polski siatkarzy z Chicago przez Stambuł dotarła do Kazania na kolejne mecze Ligi Światowej z Rosją. Jak poinformował Polsatsport.pl, jednemu z dwóch fizjoterapeutów skradziono laptopa i telefon.
Polacy spędzili w podróży w sumie aż 26 godzin. Po dwóch porażkach z USA musieli dolecieć do Kazania. Po drodze mieli przesiadkę na lotnisku w Stambule. Wcześniej, przy odprawie celnej w Chicago, doszło do kradzieży.

"Jednego z nas okradli, pokrążyliśmy w korku nad Stambułem, a na samym końcu dwóm (w tym temu okradzionemu...) nie dotarły bagaże. Oto ciemna strona Ligi Światowej" - napisał na Facebooku Oskar Kaczmarczyk, szef banku informacji polskiej reprezentacji.

Jak informuje serwis Polsatsport.pl, chodzi o jednego z dwóch fizjoterapeutów, któremu skradziono laptopa i telefon. Do Kazania nie dotarły bagaże obu fizjoterapeutów.

W sumie cała podróż Chicago - Stambuł - Kazań trwała 26 godzin. Jednego z nas okradli, pokrążyliśmy w korku nad Stambuł...

Posted by YaOskar on 17 czerwca 2015


Relacje Z Czuba i na żywo w meczów Rosja - Polska w piątek i sobotę od 17.10 w Sport.pl.

Polacy pokonali Rosjan 3:0! Ergo Arena odleciała! [ZDJĘCIA]


Zdjęcie ADIDAS OFICJALNA KOSZULKA MT VB SIATKARSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI 2014 F47510 Zdjęcie Mizunio buty siatkarskie Wave Rally 4 09KV39124 Zdjęcie Piłka Mikasa mva 350
ADIDAS OFICJALNA KOSZULKA M... Mizunio buty siatkarskie Wa... Piłka Mikasa mva 350
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info