El. M¦. Skowrońska: Zastanawiam się nad końcem kariery reprezentacyjnej

0 : 3
Informacje
El. M¦ 2014 siatkarek - Grupa K
Niedziela 05.01.2014 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
3 S
Wynik
Polska
20
20
25
0
Belgia
25
25
27
3
Składy i szczegóły
Polska
Werblińska, Dziękiewicz, Bełcik, Glinka-Mogentale, Tokarska, Skowrońska-Dolata, Zenik (libero) oraz Mroczkowska, Kowalińska, Gajgał-Anioł, Wołosz, Kaczorowska
Belgia
Dirickx, Heyrman, Leys, Aelbrecht, Van Hecke, Vandesteene, Courtois (libero) oraz Coolman, Rousseaux, Van de Vyver
Polskie siatkarki przegrały w decyduj±cym meczu eliminacji M¦ z Belgi± 0:3. To oznacza, że na M¦ nie zagramy. - Trener Makowski nie musi brać wszystkiego na siebie. Jeste¶my tak samo odpowiedzialne - powiedziała po meczu nasza siatkarka Katarzyna Skowrońska w wywiadzie dla Polsatu Sport.
- Nie ma co się chować w szatni i uciekać od wywiadów. Trener Makowski nie musi brać wszystkiego na siebie, my były¶my grup± odpowiedzialn±, dojrzał± i każdy to czuł. Nie chodzi o to, żeby zwalić winę na jedn± osobę. Każdy jest odpowiedzialny - powiedziała po meczu Skowrońska.

- Zaczęły¶my nerwowo, potem były¶my spokojne, ale wpadły¶my w marazm. Belgijki graj± ładniejsz± siatkówkę, grały kompletnie. Miały od nas więcej charakteru i serca - dodała.

- Jestem bardzo zmęczona ostatnimi sezonami w reprezentacji. Jestem zmęczona błędami, jakie s± popełniane, i rzeczami, jakie robi± niektóre osoby. Zastanowię się poważnie nad zawieszeniem lub zakończeniem reprezentacyjnej kariery. Mam nadzieję, że żeńska siatkówka się odrodzi, a ja pewnie będę patrzeć na to z boku. Recepty na razie nie znam. Ja daję z siebie wszystko - zakończyła.