Wraca minisiatkówka. Będą goście z Mielca

Siatkówka. Tylko do poniedziałku do południa można zgłaszać zespoły z klas od trzeciej do szóstej ze szkół podstawowych do kolejnej eliminacji popularnych w Kielcach turniejów minisiatkówki.
- Dostałem telefon z Mielca ze zgłoszeniem zespołów z klas piątych i szóstych. Nawet nie wiem jak się dowiedzieli - cieszy się Dariusz Daszkiewicz, trener ekstraklasowych siatkarzy Fartu i pomysłodawca zmagań dla najmłodszych miłośników siatkówki.

Zgłoszenie powinno być nadesłane faksem na nr tel. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach (41 345 08 51). Szczegółowych informacji udziela także trener Daszkiewicz (604 453 064). W klasach trzecich pojedynki są singlowe, w czwartych grają dwójki, w piątych tria, a w szóstych - czwórki.

Tym razem w Hali Legionów przy ul. Bocznej w Kielcach rywalizować będą dziewczęta (u nich drużyn jest więcej - regularnie gra ponad 200 młodych siatkarek). Początek ich zmagań w środę o godz. 9. Turniej chłopców - ze względu na zajęty obiekt - został przeniesiony na pierwszą połowę marca.

To trzecia eliminacja cyklu (będzie jeszcze jedna i finał wojewódzki). Patronem tych zawodów jest "Gazeta Wyborcza".