Liga Mistrzów. Jastrzębski Węgiel przegrał z Generali Unterhaching

Jastrzębianie przegrali w pierwszym meczu fazy play-off z Generali Unterhaching 1:3(19:25, 20:25, 25:20, 22:25). Do awansu Unterhaching potrzebuje jeszcze jednej wygranej.

Zawodnicy Lorenzo Bernardiego przegrali z Genarali Unterhaching 1:3(19:25, 20:25, 25:20, 22:25) w pierwszym meczu I rundy play-off siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Polska drużyna zagrała dobrze tylko w trzecim, wygranym 25:20 secie. W pozostałych partiach gra wyglądała jednak znacznie gorzej. Najwięcej "krzywdy" wyrządzili Jastrzębskiemu Australijczyk Paul Carroll i Brazylijczyk Leonardo dos Santos.

Do kolejnej rundy awansuje drużyna, która wygra dwa mecze. Sety ani punkty nie mają znaczenia, bo przy równej licznie zwycięstw rozgrywany jest dodatkowy, tzw. złoty set (do 15).

Rewanż 9. lutego na parkiecie Jastrzębskiego Węgla.