Amatorska PlusLiga - zagra 188 drużyn

17 maja zakończyliśmy rekrutację Amatorskiej PlusLigi, do rozgrywek w sumie zgłosiło się 177 drużyn oraz 98 zawodników indywidualnych, których przypisaliśmy do odpowiednich drużyn. W sumie w Amatorskiej PlusLidze weźmie udział 188 drużyn!
Nadszedł czas na bezpośrednie starcie i dobra zabawę. Od 22 maja przez kolejne trzy weekendy drużyny spotkają się na halach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Wejherowie, aby z etapu eliminacji wyłonić po sześć drużyn z każdego miasta, które utworzą ligę.

We wszystkich miastach fazę eliminacyjną gramy systemem grupowym, do dwóch wygranych setów (do 25 punktów) i do 15 punktów tie break.

www.plusliga.pl/amatorska >

W zakładce "Terminarz", możesz sprawdzić w jakim terminie i o której godzinie zagra Twoja drużyna. Należy tylko wpisać swoje imię, nazwisko oraz PESEL. W przypadku gdy system nie będzie mógł Cię odszukać, to oznacza, że niekompletnie wypełniłeś formularza rekrutacyjny.

Napisz do nas maila na adres amatorska@plps.pl ze swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, numerem PESEL, nazwą drużyny oraz miastem rozgrywek, a my podamy Ci godzinę i termin, w którym grasz.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i życzymy sportowej rywalizacji w atmosferze weekendowego relaksu! www.plusliga.pl/amatorska >

Udział w rozgrywkach dla wszystkich uczestników na każdym etapie jest bezpłatny. Są one organizowane dla pełnoletnich klientów sieci Plus.

Zwycięska drużyna pierwszej edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany będzie w dniu 9 lipca br., jako przedmecz spotkania Polska - Niemcy w Lidze Światowej w katowickim Spodku.

Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego na każdym etapie rozgrywek zawodnicy-amatorzy będą mieli okazję do spotkań i treningów pod okiem profesjonalnych siatkarzy, którzy na co dzień występują w najlepszych klubach siatkarskich w Polsce. Sponsorem rozgrywek Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus.