Amatorska PlusLiga: 17 maja koniec rekrutacji

W kwietniu ruszyła Amatorska PlusLiga - pierwsze w naszym kraju amatorskie rozgrywki siatkarskie organizowane na skalę ogólnopolską. Mecze w ramach eliminacji i ligi odbędą się w halach sportowych w Warszawie, Poznaniu, Wejherowie, Katowicach oraz Wrocławiu. 17 maja mija termin zgłaszania drużyn!
Formularze zgłoszeniowe, regulamin, spis wyznaczonych punktów sprzedaży oraz pozostałe informacje na temat rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Amatorskiej PlusLigi pod adresem: www.plusliga.pl/amatorska >

Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy złożyć komplet formularzy zgłoszeniowych w jednym z dwudziestu wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Ponadto wypełnione formularze można przesłać mailem na adres amatoska@plps.pl , faxem pod numer (22) 845 24 54 lub przesłać na adres Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej, ul. Grażyny 13, 02-548 Warszawa (z dopiskiem AMATORSKA).

Udział w rozgrywkach dla wszystkich uczestników na każdym etapie jest bezpłatny. Są one organizowane dla pełnoletnich klientów sieci Plus.

Zwycięska drużyna pierwszej edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany będzie w dniu 9 lipca br., jako przedmecz spotkania Polska - Niemcy w Lidze Światowej w katowickim Spodku.

Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego na każdym etapie rozgrywek zawodnicy-amatorzy będą mieli okazję do spotkań i treningów pod okiem profesjonalnych siatkarzy, którzy na co dzień występują w najlepszych klubach siatkarskich w Polsce. Sponsorem rozgrywek Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus. Patronami medialnymi rozgrywek zostali: RMF Maxxx, "Men's Health", "Gazeta Wyborcza", portal internetowy Sport.pl oraz Lookr TV.

Zapraszamy wszystkich amatorów i pasjonatów siatkówki do wzięcia udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych w ramach Amatorskiej PlusLigi. Niech pasja i współzawodnictwo przyczynią się do jeszcze większej aktywności sportowej i popularyzacji siatkówki wśród jej wielbicieli.